Tímlíder vo výrobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Koordinuje a kontroluje prácu na zverenom úseku
• Riadi pracovné činnosti s väzbami na ďalšie technologické a pracovné úseky
• Kontrola dosiahnutých výsledkov a ich porovnávanie so stanovenými cieľmi
• Evidovanie technických údajov o priebehu a výsledkoch práce
• Spolupracuje s údržbou na TPM + kontrola vykonávania TPM
• Riadi akcie pri zastavení výroby alebo poruche stroja, aby nedošlo k ohrozeniu zákazníka
• Zabezpečuje školenie nových operátorov
• Motivuje podriadených zamestnancov k dosahovaniu stanovených cieľov výroby a kvality

• príplatok za poobednú a nočnú zmenu
• výkonnostný a dochádzkový bonus
• príspevok na dopravu do zamestnania
• strava len za 1,08 €
• príspevky pri jubileách, svadbe, narodení dieťaťa
• firemné akcie ( športový deň, Grantový program - Tu žijeme, tu pomáhame )
• vzdelávanie zamestnancov ( zvyšovanie kvalifikácie )
• tréningové centrum
• celoročný pitný režim
• príspevok do III. dôchodkového piliera

Svoje životopisy v slovenskom jazyku zasielajte na e-mailovú adresu [email protected]
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovaní budú len uchádzači, ktorí spĺňajú požiadavky na obsadenie pracovného miesta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

• Organizačné a komunikačné schopnosti
• Sebadisciplína
• Flexibilita a adaptabilita
• Odolnosť voči stresu
• Pracovitosť
• Zodpovednosť
• Samostatnosť

Spoločnosť Lear Corporation bola založená v Detroite v roku 1917. Lear je jedným z popredných svetových dodávateľov automobilových sedadlových systémov (Seating) a elektrických rozvodov (e-Systems).
Spoločnosť Lear zamestnáva okolo 169 000 zamestnancov v 38 krajinách a 257 závodoch. Lear sa v súčasnosti radí na 186. miesto na rebríčku Fortune 500. Centrála spoločnosti je v USA v Southfield, Michigan. Lear obchoduje na newyorskej burze pod symbolom [LEA].

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea PO Takáčová
E-mail: poslať životopis
Miesto práce
Solivarská 1, Prešov-Solivar
Termín nástupu
1.11.2020
649 EUR/mesiacZákladná mzda od 649 € brutto ( reálnu výšku mzdy stanovíme individuálne v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta ) + variabilná zložka mzdy
Solivarská 1, Prešov-Solivar, Slovensko
ID: 3951857  Megjelentetés dátuma: 6.10.2020  Alapbér (bruttó): 649 EUR/mesiac