Operátor zváracieho laboratória - práca vhodná pre absolventov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Príprava vzoriek pre laboratórium (rezanie, brúsenie)
• Vykonávanie deštruktívnej trhacej skúšky zvarov
• Vykonávanie makrografickej skúšky
• Označovanie vzoriek
• Príprava reportov z deštrukčných skúšok
• Vyhodnocovanie deštrukčných skúšok
• Príprava vzoriek pre makrografickú skúšku
• Makrografická analýza
• Všetky ostatné činnosti podľa pokynov nadriadeného

• príplatok za poobednú a nočnú zmenu
• rizikový príplatok
• výkonnostný a dochádzkový bonus
• príspevok na dopravu do zamestnania
• strava len za 1,08 €
• príspevky pri jubileách, svadbe, narodení dieťaťa
• firemné akcie ( športový deň, Grantový program - Tu žijeme, tu pomáhame )
• vzdelávanie zamestnancov ( zvyšovanie kvalifikácie )
• tréningové centrum
• celoročný pitný režim
• príspevok do III. dôchodkového piliera

Svoje životopisy v slovenskom jazyku zasielajte na e-mailovú adresu [email protected]
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovaní budú len uchádzači, ktorí spĺňajú požiadavky na obsadenie pracovného miesta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

• Ukončené stredoškolské vzdelanie
• Organizačné schopnosti
• Vedieť si určiť priority, predvídať prípadne problémy
• Sebadisciplína
• Flexibilita a adaptabilita
• Odolnosť voči stresu
• Samostatnosť

Spoločnosť Lear Corporation bola založená v Detroite v roku 1917. Lear je jedným z popredných svetových dodávateľov automobilových sedadlových systémov (Seating) a elektrických rozvodov (e-Systems).
Spoločnosť Lear zamestnáva okolo 169 000 zamestnancov v 38 krajinách a 257 závodoch. Lear sa v súčasnosti radí na 186. miesto na rebríčku Fortune 500. Centrála spoločnosti je v USA v Southfield, Michigan. Lear obchoduje na newyorskej burze pod symbolom [LEA].

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea PO Takáčová
E-mail: poslať životopis
Miesto práce
Solivarská 1, Prešov-Solivar
Termín nástupu
01.12.2020
584 EUR/mesiacZákladná mzda od 584 € brutto ( reálnu výšku mzdy stanovíme individuálne v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta ) + variabilná zložka mzdy. Ponúkame Vám pozíciu, ktorá je vhodná aj pre čerstvých absolventov, či už stredných odborných škôl, stredných odborných učilíšť ale aj vysokých škôl. Pre čerstvých inžinierov je to možnosť spoznať pracovné prostredie, v ktorom sa môžu ďalej uchádzať o iné pracovné pozície, ktoré budú kopírovať ich vzdelanie, ambície a osobnostné predpoklady.
Solivarská 1, Prešov-Solivar, Slovensko
ID: 3948294  Megjelentetés dátuma: 26.11.2020  Alapbér (bruttó): 584 EUR/mesiac