Účtovník / Účtovníčka - Voderady

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavné činnosti:
• Účtovanie réžijných faktúr kontrola ich správnosti, párovanie s PO, riešenie nezrovnalostí
• Účtovanie materiálových faktúr kontrola ich správnosti, splatnosti a sumy vs PO a riešenie prípadných rozdielov v spolupráci s odd. Logistiky a Nákupu
• Príprava dohadov na nevyfakturované dodávky
• Príprava podkladov pre manuálne vystavovanie faktúr a zasielanie do SSC centra
• Účtovanie cestovných výdavkov , kontrola správnosti dokladov
• Manažérske účtovanie podľa pridelenia nadriadeným
• Inventarizácia a zodpovednosť za pridelené účty
• Aktívna spolupráca pri mesačných uzávierkach
• Účasť na inventúrach zásob a majetku

Požadujeme:
• VŠ / SŠ ekonomického zamerania
• Prax z výrobnej alebo automotive spoločnosti na rovnakej pozícii 2 roky.
• Komunikatívna znalosť anglického jazyka.
• Pokročilá znalosť MS Office.
• Spoľahlivosť, flexibilita, precíznosť, zodpovednosť.

Iné výhody:
• Zázemie mezinárodnej spoločnosti
• Vlastná jedáleň
• Flexibilná pracovná doba
• Príspevky pri jubileách, svadbe, narodení dieťaťa
• Firemné akcie
• Vzdelávanie zamestnancov (zvyšovanie kvalifikácie)
• Tréningové centrum

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Spoločnosť Lear Corporation bola založená v Detroite v roku 1917. Lear je jedným z popredných svetových dodávateľov automobilových sedadlových systémov (Seating) a elektrických rozvodov (e-Systems).
Spoločnosť Lear zamestnáva okolo 169 000 zamestnancov v 38 krajinách a 257 závodoch. Lear sa v súčasnosti radí na 186. miesto na rebríčku Fortune 500. Centrála spoločnosti je v USA v Southfield, Michigan. Lear obchoduje na newyorskej burze pod symbolom [LEA].

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Tomas Sochor
Tel.: +420778719832
E-mail: poslať životopis
Miesto práce
Trnavský kraj
Od 1 100 EUR/mesiacod 1100 Euro v závislosti na skúsenostiach
Trnavský kraj, Slovensko
ID: 3669855  Megjelentetés dátuma: 12.1.2021  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac