Špecialista Logistiky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou pracovnou náplňou bude:

  • Spracovávanie dát od zákazníka a komunikácia s dodávateľmi
  • Nastavenie systému pre plynulosť výroby
  • Vytvorenie plynulého materiálového toku
  • Participácia na pravidelných inventúrach materiálu a majetku.

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ
  • Prax z výrobnej alebo logistickej spoločnosti podmienkou
  • Pokročilá znalosť anglického jazyka
  • Pokročilá znalosť MS Office
  • Spoľahlivosť, flexibilita, tímový duch, komunikatívnosť.

Ponúkame:

  • Zaujímavé finančné ohodnotenie, flexibilný pracovný čas
  • Príspevok na penzijné pripoistenie podľa Lear dôchodkového plánu.
  • 5 týždňov dovolenky, príspevok na stravovanie,
  • Pravidelné školenie a podporu kolegov, jazykové kurzy hradené zamestnávateľom.
  • Osobné a profesijný rast v rámci stabilnej, úspešnej medzinárodnej spoločnosti.
  • Prácu na veľmi zaujímavých projektoch pre OEM závody

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Spoločnosť Lear Corporation bola založená v Detroite v roku 1917. Lear je jedným z popredných svetových dodávateľov automobilových sedadlových systémov (Seating) a elektrických rozvodov (e-Systems).
Spoločnosť Lear zamestnáva okolo 169 000 zamestnancov v 38 krajinách a 257 závodoch. Lear sa v súčasnosti radí na 186. miesto na rebríčku Fortune 500. Centrála spoločnosti je v USA v Southfield, Michigan. Lear obchoduje na newyorskej burze pod symbolom [LEA].

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Tomas Sochor
Tel.: +420778719832
E-mail: poslať životopis
Miesto práce
Trnavský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1300 Euro
Trnavský kraj, Slovensko
ID: 3508043  Megjelentetés dátuma: 18.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Od 1300 Euro