Vývojový konstruktér/ Plzeň

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technické centrum v Plzni

Po svém založení v roce 2012 jsme dnes nejrychleji rostoucím Lear vývojovým centrem v Evropě. Zaměstnáváme více než 250 profesionálů a každým měsícem se naše řady rozrůstají. Pracujeme na návrhu a vývoji automobilových sedaček. Zejména se zaměřujeme na mechanický inženýring, tedy na komplexní mechanismy a konstrukce sedadel, pěny, potahy, plasty a vývoj další sedadlové výbavy. Cílem Technického Centra v Plzni není působit jako podpůrný dodavatel pro naše ostatní evropské jednotky. Rozvíjíme se do pozice samostatné Lear jednotky, pracující na vlastních projektech pro významné evropské zákaznické skupiny jako je Porsche, BMW, Audi, Daimler či Jaguar.

Zodpovědnosti dané pozice:

Navrhovat a vyvíjet konstrukce sedadel a jejich součástí do automobile.
Vývoj a konstrukce komponent a jejich sestavy pod dohledem senior konstruktéra.
Převzít a technicky vést svěřené projekty.
Komunikovat a řešit s kolegy technickou problematiku v rámci vývoje.
Provádění konstrukčních výpočtů a analýz.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Skvělou příležitost k vybudování kariéry ve vývojovém centru přímo v Plzni.
Zajímavé finanční ohodnocení, flexibilní pracovní dobu a příspěvek na dopravu.
Příspěvek na penzijní připojištění dle Lear penzijního plánu.
5 týdnů dovolené, výhodný mobilní tarif pro soukromé využití, příspěvek na stravování.
Pravidelné školení a podporu kolegů, jazykové kurzy hrazené zaměstnavatelem.
Osobní a profesní růst v rámci stabilní, úspěšné mezinárodní společnosti.
Práci na velmi zajímavých projektech pro Daimler, Porsche, BMW, AUDI, GM, LAMBORGHINI, JAGUAR a jiné.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Začátečník (A2)

Ostatní znalosti

CATIA - Pokročilý

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Lear Corporation (NYSE: LEA) byla založena v roce 1917 v Detroitu pod názvem American Metal Products. V roce 2017 oslaví stoleté výročí své existence. Lear je jedním z předních světových dodavatelů automobilových sedadlových systémů a elektrických distribučních systémů (tzv. e-systémy). Lear dodává své výrobky každé větší automobilce ve světě, je jimi vybaveno více než 400 modelů automobilů. Prvotřídní výrobky společnosti Lear navrhuje, konstruuje a vyrábí různorodý tým zhruba 150 000 zaměstnanců v 37 zemích. Lear si aktuálně drží 154. příčku v žebříčku Fortune 500. Korporace sídlí v Southfieldu ve státě Michigan.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Andrea PO Takáčová
E-mail: poslat životopis
Místo práce
Plzeň, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1500 Eur
Plzeň, Česko, Plzeň - město
ID: 3467780  Megjelentetés dátuma: 10.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1500 Eur