Skladník / Vodič VZV s praxou od 1378€/mes

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • práca v 3-oj zmennej prevádzke ako súčasť oddelenia logistiky,
  • zodpovednosť za nepretržitý tok materiálu zo skladu k výrobným linkám, zásobovanie linky materiálom,
  • zúčastňovanie sa pravidelných inventúr,
  • zodpovednosť za dôsledné dodržiavanie FIFO systému pri vyskladňovaní materiálu,
  • zodpovednosť za správne odoberanie materiálu z príslušných dokov podľa plánu,
  • zabezpečenie bezpečnej manipulácie s obalmi a ich ochrana pred poškodením,
  • zodpovednosť za zverený VZV,
  • zaisťovanie poriadku a čistoty v sklade.

• bonusy: výkonnostný, dochádzkový - 10% základnej mzdy
• mesačná dochádzková odmena 100€
• 13-ty plat
• zabezpečená doprava z viacerých smerov
• zabezpečené ubytovanie - nový ubytovací komplex
• vlastná jedáleň - stravovanie od 0,68 €
• príspevky pri jubileách, svadbe, narodení dieťaťa
• firemné akcie
• vzdelávanie zamestnancov (zvyšovanie kvalifikácie)
• tréningové centrum

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na obsadenie pracovného miesta.
Poskytnutím svojich osobných údajov zahrnutých do životopisu dáva odosielateľ súhlas s ich spracovaním a uchovaním v personálnej databáze spoločnosti Lear Corporation Seating Slovakia, s.r.o. v plnom rozsahu, v súlade so Zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a to až do písomného odvolania tohto súhlasu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • platný preukaz VZV
  • ochota pracovať na zmeny
  • skúsenosti v JIT závode na oddelení logistiky sú výhodou

Spoločnosť Lear Corporation bola založená v Detroite v roku 1917. Lear je jedným z popredných svetových dodávateľov automobilových sedadlových systémov (Seating) a elektrických rozvodov (e-Systems).
Spoločnosť Lear zamestnáva okolo 169 000 zamestnancov v 38 krajinách a 257 závodoch. Lear sa v súčasnosti radí na 186. miesto na rebríčku Fortune 500. Centrála spoločnosti je v USA v Southfield, Michigan. Lear obchoduje na newyorskej burze pod symbolom [LEA].

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Brešťanská
E-mail: poslať životopis
Miesto práce
Trnavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
1 162 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda 1378 €/mes. brutto Skladá sa: základná mzda 1162€ +variabilná zložka do 10% základnej mzdy +prítomnostný bonus 100€ +koncoročná odmena (13.plat) do výšky 100 % základnej mesačnej tarifnej mzdy
Trnavský kraj, Slovensko
ID: 3458266  Megjelentetés dátuma: 17.4.2024  Alapbér (bruttó): 1 162 EUR/mesiac