IT technik na víkendovú zmenu vo Voderadoch

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zabezpečiť nepretržitý chod IT
  • kontrolovať zálohy dát
  • vykonávať pravidelné skúšky IT systémov
  • inštalovať HW a SW komponenty IT
  • podporovať koncových užívateľov IT

Informačné technológie (ďalej len IT) obsahujú:
1. výrobné systémy (SYFLUX, JIT, LPS, BPCS, Andon, DMB)
2. aktívne a pasívne prvky počítačovej siete
3. počítače, tlačiarne a ďalšie prvky počítačovej siete
4. telefónnu ústredňu

  • ponúkame prácu na skrátený uväzok, na víkend
  • pracuje sa :
v sobotu: 14:00hod - 24:00hod
v nedeľu: 20:00hod - 06:00hod

Informácie o výberovom konaní

Vážený uchádzač,
v prípade Vášho záujmu pošlite prosím svoj životopis na uvedenú adresu. Budeme kontaktovať uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky kladené na pozíciu. ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, elektronika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť Lear Corporation bola založená v Detroite v roku 1917. Lear je jedným z popredných svetových dodávateľov automobilových sedadlových systémov (Seating) a elektrických rozvodov (e-Systems).
Spoločnosť Lear zamestnáva okolo 169 000 zamestnancov v 38 krajinách a 257 závodoch. Lear sa v súčasnosti radí na 186. miesto na rebríčku Fortune 500. Centrála spoločnosti je v USA v Southfield, Michigan. Lear obchoduje na newyorskej burze pod symbolom [LEA].

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea PO Takáčová
E-mail: poslať životopis
Miesto práce
Voderady 454, 919 42 Voderady, Trnavský kraj
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
upresníme na osobnom pohovore
ID: 2871930  Megjelentetés dátuma: 3.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: upresníme na osobnom pohovore