Fantastická ponuka vo Voderadoch - Operátori - pracujte len cez víkend! 5 dní v týždni máte voľno.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • práca na linke - montáž sedačiek do áut
  • práca len cez víkend
  • pracujete len v sobotu od 14:00 hod do 24:00 hod a v nedeľu: od 20:00 hod - 06:00hod
(končíte v pondelok ráno)

  • doprava zdarma
  • zaškolenie na pracovnú pozíciu v tréningovom centre
  • čisté a bezpečné pracovné prostredie

Informácie o výberovom konaní

Vážený záujemca,
ak Vás oslovila ponúkaná práca, pošlite si prosím svoj životopis na uvedenú e-mail adresu. Budeme kontaktovať kandidátov až do naplnenia voľných miest . Tešíme sa na Vás.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • manuálna zručnosť
  • zodpovedný prístup k práci (napr. dodržiavanie
dochádzky, dodržiavanie pracovných postupov...)

Spoločnosť Lear Corporation bola založená v Detroite v roku 1917. Lear je jedným z popredných svetových dodávateľov automobilových sedadlových systémov (Seating) a elektrických rozvodov (e-Systems).
Spoločnosť Lear zamestnáva okolo 169 000 zamestnancov v 38 krajinách a 257 závodoch. Lear sa v súčasnosti radí na 186. miesto na rebríčku Fortune 500. Centrála spoločnosti je v USA v Southfield, Michigan. Lear obchoduje na newyorskej burze pod symbolom [LEA].

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Miesto práce
Voderady 454, 919 42 Voderady, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
10.01.2017
Mzdové podmienky (brutto)
upresníme na osobnom pohovore
ID: 2825752  Megjelentetés dátuma: 3.1.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: upresníme na osobnom pohovore