Lakovač

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Obsluha striekacej pištole, striekacej kabíny, infražiaričov.
• Príprava materiálu na lakovanie, príprava materiálu na opravy, príprava farby na striekanie, uvoľňovanie opravovaných dielov do výroby.
• Dodržiavanie zásad práce s chemickými látkami , rešpektovanie Enviro pravidiel a dodržiavanie pravidiel nakladania s nebezpečnými odpadmi.
• Dodržiavanie predpísaných pracovných postupov a noriem kvality

  • príplatok za poobednú zmenu a extra za nočnú zmenu
  • výkonnostný a dochádzkový bonus
  • príspevok na dopravu do zamestnania
  • strava len za 1,08 €
  • príspevky pri jubileách, svadbe, narodení dieťaťa
  • firemné akcie ( športový deň, Grantový program - Tu žijeme, tu pomáhame )
  • vzdelávanie zamestnancov ( zvyšovanie kvalifikácie )
  • tréningové centrum
  • celoročný pitný režim
  • príspevok do III. piliera

Svoje životopisy v slovenskom jazyku zasielajte na e-mailovú adresu [email protected]
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovaní budú len uchádzači, ktorí spĺňajú požiadavky na obsadenie pracovného miesta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

• Ukončené stredoškolské vzdelanie.
• Prax na podobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti nutnosťou.
• Prax v automobilovej spoločnosti výhodou,
• Sebadisciplína, odolnosť voči stresu, pracovitosť, zodpovednosť, samostatnosť.

Spoločnosť Lear Corporation bola založená v Detroite v roku 1917. Lear je jedným z popredných svetových dodávateľov automobilových sedadlových systémov (Seating) a elektrických rozvodov (e-Systems).
Spoločnosť Lear zamestnáva okolo 169 000 zamestnancov v 38 krajinách a 257 závodoch. Lear sa v súčasnosti radí na 186. miesto na rebríčku Fortune 500. Centrála spoločnosti je v USA v Southfield, Michigan. Lear obchoduje na newyorskej burze pod symbolom [LEA].

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea PO Takáčová
E-mail: poslať životopis
Miesto práce
Solivarská, Prešov-Solivar
Termín nástupu
01.04.2021
623 EUR/mesiacZákladná mzda od 623 € brutto + variabilná zložka mzdy ( reálnu výšku mzdy stanovíme individuálne v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta )
Solivarská, Prešov-Solivar, Slovensko
ID: 2148427  Megjelentetés dátuma: 16.2.2021  Alapbér (bruttó): 623 EUR/mesiac