Lean Manufacturing Specialist - automotive Prešov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zodpovedný za neustále zlepšovanie výrobných procesov
  • dodávka úspešných projektov využívajúcich filozofiu LEAN výroby vo výrobných a transakčných procesoch
  • vedenie workshopov, nadväzovať na akčné plány, zabezpečovať úplnosť a načasovanie
  • práca s tímom závodu na identifikácii príležitostí LEAN projektov
  • koordinovať vytváranie, monitorovať a podávať správy o pokroku CI / Plant-Roadmap
  • trénovať a inštruovať miestnu organizáciu v oblasti štíhlej výroby

príspevok na dopravu do zamestnania
strava len za 1,08 €
príspevky pri jubileách, svadbe, narodení dieťaťa
firemné akcie ( športový deň, Grantový program - Tu žijeme, tu pomáhame )
vzdelávanie zamestnancov ( zvyšovanie kvalifikácie )
tréningové centrum
príspevok do III. piliera

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovaní budú len uchádzači, ktorí spĺňajú požiadavky na obsadenie pracovného miesta.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • skúsenosti na podobnej pozícii vo výrobnej / automobilovej spoločnosti
  • dobré znalosti aplikácií Word, Excel a PowerPoint
  • základné vedomosti o kvalite, životnom prostredí a pracovnom prostredí
  • znalosti nástrojov LEAN
  • sebamotivovaný, schopný konať z vlastnej iniciatívy, zodpovedný, sebadisciplinovaný,

Spoločnosť Lear Corporation bola založená v Detroite v roku 1917. Lear je jedným z popredných svetových dodávateľov automobilových sedadlových systémov (Seating) a elektrických rozvodov (e-Systems).
Spoločnosť Lear zamestnáva okolo 169 000 zamestnancov v 38 krajinách a 257 závodoch. Lear sa v súčasnosti radí na 186. miesto na rebríčku Fortune 500. Centrála spoločnosti je v USA v Southfield, Michigan. Lear obchoduje na newyorskej burze pod symbolom [LEA].

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
ASAP
1 400 EUR/mesiacOD 1500 EUR v závislosti od skúsenosti kandidáta
Prešov, Slovensko
ID: 2030065  Megjelentetés dátuma: 25.4.2022  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac