Pracovník na údržbu zelene - DNV

Leadec s.r.o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves
Termín nástupu
ihneď
1 036 EUR/mesiac1036 EUR brutto = 864 EUR základná mzda + 172 EUR pohyblivá zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- údržba areálu
- kosenie trávnych porastov
- pracovná doba 7,5 hod.

Ak Vás naša ponuka zaujala, prosím zasielajte svoje životopisy na adresu :
[email protected], alebo nás kontaktujte na tel. čísle: 0911 544 003

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vodičský preukaz

T

Počet rokov praxe

2

- vodičské oprávnenie sk. T je podmienkou
- flexibilita na výkon práce
- spoľahlivosť

Leadec je medzinárodná spoločnosť, ktorá do 28.2.2017 pôsobila pod názvom Voith Industrial Services. Sme európskym lídrom v oblasti služieb pre automobilový priemysel pôsobiaceho na slovenskom trhu od roku 1998. Celosvetovo spoločnosť zamestnáva 23.000 ľudí z toho na Slovensku viac ako 560 zamestnancov a dosahuje obrat 27 mil. EUR. Leadec poskytuje služby v oblasti automatizácie, facility management, montáže a v oblasti povrchovej úpravy predovšetkým pre výrobcov automobilov a ich dodávateľov. Pre viac informácii http://www.leadec-services.com/

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4030844  Megjelentetés dátuma: 10.3.2021  Alapbér (bruttó): 1 036 EUR/mesiac