Technik údržby

Leadec s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
09.2018
1000 € základný plat brutto +zaujímavá výkonnostná odmena v závislosti od zručnosti a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečuje dennú operatívnu údržbu výrobných liniek a zariadení
Diagnostika a odstraňovanie vzniknutých porúch.
Vykonáva preventívnu, prediktívnu, plánovanú údržbu a čistenie zariadení
Realizuje elektrické a mechanické modifikácie zariadení.
Hlási anomálie zariadení nadríadenému

Príjemné pracovné prostredie moderne riadenej spoločnosti
Podrobný a postupný tréningový plán zaškolenia
Bonusový systém (13. plat, projektové odmeny, ...)
Trvalé pracovné miesto kmeňového zamestnanca
Motivujúci systém odmeňovania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Osvedčenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike min § 22
Technické znalosti o diagnostike závad strojných zariadení
Ochota pracovať na 3 smeny a podľa potreby aj počas víkendov
Skúsenosti v automobilovej výrobe - výhodou
Skúsenosti so PLC, robotmi - výhodou

Leadec je medzinárodná spoločnosť, ktorá do 28.2.2017 pôsobila pod názvom Voith Industrial Services. Sme európskym lídrom v oblasti služieb pre automobilový priemysel pôsobiaceho na slovenskom trhu od roku 1998. Celosvetovo spoločnosť zamestnáva 23.000 ľudí z toho na Slovensku viac ako 560 zamestnancov a dosahuje obrat 27 mil. EUR. Leadec poskytuje služby v oblasti automatizácie, facility management, montáže a v oblasti povrchovej úpravy predovšetkým pre výrobcov automobilov a ich dodávateľov. Pre viac informácii http://www.leadec-services.com/

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3465803  Megjelentetés dátuma: 24.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000 € základný plat brutto +zaujímavá výkonnostná odmena v závislosti od zručnosti a praxe