HR manažér

LB Slovakia Plastics s.r.o.

Miesto práce
Dolné hony 21/435, 949 01 Nitra
Termín nástupu
Dohodou
2 700 EUR/mesiacVýška mzdy je stanovená v závislosti od pracovných skúseností. Zamestnanec má nárok na ročný bonus, vyplácaný na základe výsledkov spoločnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Legislatíva – zabezpečenie súladu so slovenskou legislatívou, zákonníkom práce a implementácia legislatívnych zmien do interných smerníc, pracovného poriadku a pracovných zmlúv , implementácia firemných štandardov a smerníc. Poradenstvo a podpora ohľadne platného slovenského pracovného práva.
• Nábory zamestnancov- kontrola, koordinácia a zabezpečenie nábor nových zamestnancov pre jednotlivé oddelenia podľa vopred odsúhlasených požiadaviek z externých alebo interných zdrojov, vyhľadávanie a definovanie interných talentov a vytváranie pracovných príležitostí pre ich rozvoj, succession planning a realizácia pre manažérske pozície.
• Rozhodovanie – podpora manažmentu pri rozhodovaní ohľadne prepúšťania, hromadného prepúšťania, hodnotenia zamestnancov, dochádzky, dlhodobej práceneschopnosti, atď.
• Školenia – zabezpečovanie vzdelávacích externých aj interných procesov vo firme za účelom rozvoja ľudských zdrojov, organizácia školení a vstupných zaškoľovacích procesov, implementácia a realizácia skupinových vzdelávacích programov
• Rozbehnutie a zabezpečovanie chodu jednorazových projektov – duálne vzdelávanie, odborná prax, UPSVAR projekty, atď...
• PR – zviditeľnenie Liquibox spoločnosti a mena zamestnávateľa v regióne. Propagácia firemnej kultúry, hodnôt a ich propagácia vo firme. Vytváranie PR programov v spolupráci s marketingovým oddelením.
• Zamestnanecká rada – komunikácia, informovanie, riešenie požiadaviek a spolupráca
• Odmeňovanie a benefity – vytváranie atraktívnych podmienok z pohľadu výhod, odmeňovania a benefitov zamestnancom, benchmark v regióne z pohľadu benefitov a platov
• Podpora manažmentu v strategických rozhodnutiach, organizačných zmenách a iných rozhodnutiach podporujúcich firemnú stratégiu.
• HR manažér ovláda celú personálnu operatívu v prípade výpadku personalistu vie plne pokryť administratívne potreby personálneho oddelenia
• Ostatné jednorazové úlohy podľa potrieb personálneho oddelenia a manažmentu firmy

- Častá komunikácia v anglickom jazyku
- Osobný automobil a firemný telefón aj na súkromné účely
- Stabilný a motivujúci kolektív
- Práca mimo automobilového priemyslu
- Stratégia firmy je work and life balance

Na osobné pohovory si budeme volať kandidátov až od 10.5.2021.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Personalistika - Personalista, HR Manažér, HR Business partner

Počet rokov praxe

5

- Kandidát ovláda plynule anglický jazyk pretože 50% komunikácie prebieha v anglickom jazyku
- Kandidát má skúsenosti s obdobnou pracovnou pozíciou
- Prehľad a základy mzdového účtovníctva výhodou
- Skúsenosti s HR aplikáciami výhodou

Naša spoločnosť LB Slovakia Plastics s.r.o. sa zaoberá výrobou plastových dávkovačov a uzáverov do potravinárskeho a chemického priemyslu s počtom zamestnancov 212. Sme súčasťou americkej výrobnej skupiny SealedAir, ktorá v súčasnosti pôsobí v 120 krajinách a zamestnáva viac ako 16 000 zamestnancov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4073553  Megjelentetés dátuma: 3.5.2021  Alapbér (bruttó): 2 700 EUR/mesiac