Elektrikár (HPP)

LB Slovakia Plastics s.r.o.

Miesto práce
Novozámocká 3397, 947 01 Hurbanovo
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiac+10% mesačné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť LB Slovakia Plastics, s.r.o., so sídlom v Hurbanove, Novozámocká 3397, hľadá do svojho tímu nového kolegu Elektrikára, resp. Elektrotechnika s platným osvedčením podľa §22 vyhlášky č. 508/2009 Z.z. Bude pracovať v tíme spolu s údržbárom strojov a zariadení. Obe pozície podliehajú priamo Technickému manažérovi. Práca je na dve zmeny – ranná (7:00-15:00) a poobedná (15:00 – 23:00). Striedanie v týždňových intervaloch od pondelka do piatka. Víkendy a sviatky len výnimočne. Pracovný čas sa môže operatívne meniť podľa požiadaviek výroby.

Hlavná zodpovednosť zamestnanca bude spočívať v zabezpečení funkčnosti a zabezpečení riadnej prevádzky mechanických, elektrických, hydraulických, pneumatických a elektronických častí výrobných strojov a zariadení vo výrobe. Okrem toho je potrebné aj zabezpečenie prevádzky schopnosti budov a zariadení k nim prislúchajúcim.

Hlavné činnosti:

• Operatívna a plánovaná preventívna diagnostika, kontrola a oprava mechanických, elektrických, hydraulických, pneumatických a elektronických častí výrobných strojov a zariadení v mieste výkonu práce
• Oprava mechanických a elektrických zariadení budov, elektroinštalácií
• Zaznamenávanie dennej činnosti do interného informačného systému
• Vyhotovovanie potrebných dokladov o vykonanej údržbe
• Operatívne riešenie problémov a požiadaviek v rozsahu kvalifikácie elektrotechnika §22
• Kontrola a údržba elektrických zariadení
• Ďalšie činnosti súvisiace s prevádzkou a údržbou

- mesačný výkonnostný bonus po skončení skúšobnej doby do výšky 10% základného platu
- zázemie stabilnej výrobnej spoločnosti
- príspevok zamestnávateľa do 3. piliera dôchodkového sporenia

Prosíme o zaslanie aktuálneho životopisu a kontaktných údajov . Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.
Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

3 roky skúseností na pracovnej pozícii elektrikár / elektrotechnik

Počet rokov praxe

3

Vyžaduje sa platné osvedčenie na prácu samostatného elektrotechnika podľa vyhlášky 508/2009 Z.z., konkrétne podľa § 22 – podmienkou
Spôsobilosť na činnosť VN - výhodou
Manuálna zručnosť - podmienkou
Samostatnosť, flexibilita, schopnosť vedieť určiť priority,
Dobré komunikačné schopnosti a schopnosť riešiť problémy,

Naša spoločnosť LB Slovakia Plastics s.r.o. sa zaoberá výrobou plastových dávkovačov a uzáverov do potravinárskeho a chemického priemyslu s počtom zamestnancov 212. Sme súčasťou americkej výrobnej skupiny SealedAir, ktorá v súčasnosti pôsobí v 120 krajinách a zamestnáva viac ako 16 000 zamestnancov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4030355  Megjelentetés dátuma: 8.4.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac