Servírka/číšník

Lázně Luhačovice, a.s.

Místo práce
Okres Zlín
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- vyučení v oboru nebo praxe v oboru výhodou (šikovné zájemce zaučíme do provozů s jednodušším stylem obsluhy)

- profesionální přístup, samostatnost

- komunikativnost; příjemné a vstřícné vystupování při jednání s hosty

- ochotu pracovat ve směnném provozu (trhané směny)

- pro komerční provozy znalost pravidel a manipulace s pokladní hotovostí

- přijmeme i šikovného absolventa

Jedná se o dvousměnný provoz včetně sobot, nedělí a svátků dle rozpisů směn.

Co vám můžeme nabídnout

- náborový příspěvek 3 000 - 10 000 Kč (dle délky praxe)

- zázemí a stabilitu silné společnosti

- možnost zaměstnaneckého ubytování za nízké ceny (v průměru 50 Kč/noc)

- pracovní dobu v průměru 37,5hod/týden (směny většinou cca 10 hod - trhané)

- týden dovolené navíc (25 dnů)

- mzdu včetně všech zákonných příplatků dle Zákoníku práce

- možnost uplatnění v různých typech provozů s různou náročností obsluhy

- celodenní stravování (S 6 Kč, O 30 Kč, V 18 Kč)

- pracovní oděv který i pereme

- příležitost aktivně se podílet na banketech, recepcích nebo podobných kulinářských akcích špičkové úrovně

- účast na gastro seminářích pod vedením odborníků

- firemní benefity (zvýhodněné výměnné rekreace, příspěvek na penzijní připojištění, jazykové příplatky atd.)

Náplň práce:

  • nabídka, servis pokrmů a nápojů
  • dodržování zásad stolování, hygienických předpisů
  • dohled na bufetové stoly co do úpravy a úplnosti, součinnost s hotelovou kuchyní
  • udržování čistoty a pořádku na pracovišti
  • spolupráce s ostatními úseky hotelu
  • příležitost aktivně se podílet na banketech, recepcích nebo podobných kulinářských akcích špičkové úrovně

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano