Servírka/ číšník

Lázně Luhačovice, a.s.

Místo práce
Luhačovice, Okres Zlín
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
18500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Číšník/servírka ve Spa/Wellness Hotelu Alexandria****

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- vyučení v oboru nebo praxe v oboru výhodou, nezaučené zaučíme
- profesionální přístup, samostatnost
- komunikativnost; příjemné a vstřícné vystupování při jednání s hosty
- ochotu pracovat ve směnném provozu
- přijmeme i šikovného absolventa nebo zdatného seniora

Co vám můžeme nabídnout

- Náborový příspěvek ve výši 10 000Kč pro uchazeče vyučené v oboru s praxí 7 let a více

- Náborový příspěvek ve výši 5 000Kč pro uchazeče vyučené v oboru s praxí 2 roky a více

- Náborový příspěvek ve výši 3 000kč pro uchazeče vyučené v oboru s praxí méně než 2 roky včetně absolventů nebo bez vyučení v oboru, avšak s praxí v oboru min. 2 roky.

- pracovní dobu v průměru 37,5 hod/týden
- týden dovolené navíc (25 dnů)
- mzdu včetně všech zákonných příplatků dle Zákoníku práce (některé příplatky vyšší než udává ZP)
- širokou možnost uplatnění v různých typech provozů a složitosti obsluhy; možnost obsluhy jak lázeňských hostů, tak i v komerčních provozech
- zaměstnanecké celodenní stravování

- pracovní oděv který i pereme

- možnost zaměstnaneckého ubytování za nízké ceny
- příležitost aktivně se podílet na banketech, recepcích nebo podobných kulinářských akcích špičkové úrovně
- účast na gastro seminářích pod vedením odborníků
- firemní benefity (zvýhodněné výměnné rekreace, příspěvek na penzijní připojištění, jazykové příplatky, levný tarif u T-mobile, atd.)

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3419563  Megjelentetés dátuma: 13.6.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 18500 Kč/měsíc