Číšník/Servírka

Lázně Luhačovice, a. s.

Miesto práce
Lázeňské náměstí 436, 763 26 Luhačovice, Zlínsky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
01.12.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Lázně Luhačovice, a. s. příjmou číšníka/servírku do následujíchc hotelů:

ALEXANDRIA Spa & Wellness hotel****
- luxusní hotel s vyhlášenou Francouzskou restaurací
- hledáme zkušené profesionály, ale i absolventy, kteří se chtějí učit a zdokonalovat v oboru

Lázeňské hotely 4* a 3*
-hledáme vyučené uchazeče s praxí i čerstvé absolventy
- přijmeme také nevyučené zájemce, kteří mají určitou praxi v oboru
- rádi Vás zaučíme

Dětské léčebny
- hledáme pracovníka do obsluhy i bez vyučení a zkušeností, který má vztah k dětem a chuť do této práce

Zamestnanecké výhody, benefity

Nabízíme Vám:
• Hlavní pracovní poměr
• Stabilitu velké společnosti, člena největší lázeňské skupiny v ČR
• Mzdu včetně všech zákonných příplatků (některé příplatky vyšší než udává Zákoník práce)
• Kratší pracovní dobu 37,5 hod/týdně; týden dovolené navíc (25 dnů)
• Zaměstnanecké ubytování za výhodné ceny
• Možnost profesního růstu
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Příležitost aktivně se podílet na přípravě banketů, recepcí či podobných špičkových kulinářských akcí v rámci kongresové turistiky
• Zvýhodněné výměnné rekreace a celou řadu dalších benefitů

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Lázně Luhačovice, a. s. existují více než 20 let a zaměstnávají více než 500 zaměstnanců.
ID: 2758712  Megjelentetés dátuma: 11.11.2016