Recepční

Lázně Františkovy Lázně a.s.

Místo práce
Františkovy Lázně, Okres Cheb

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co vás čeká?

Nabízíme práci v prestižní lázeňské společnosti Lázně Františkovy Lázně a.s. s dlouholetou tradicí.

Komplexní péče o klienta:

  • administrativní práce
  • rezervování pobytů dle nabídky
  • vedení osobního účtu klienta
  • provádění směnárenské činnosti
  • přijímání a vyřizování vzkazů klientům
  • obsluha telefonního přístroje
  • práce na PC

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • práce s PC - základní úživatelská znalost
  • znalost německého jazyka, další znalost jazyka vítána
  • komunikativní dovednosti

Co vám můžeme nabídnout?

Hotel ADLER a hotel BELVEDER - práce v menším kolektivu.

Informace o hotelech je k dispozici na: www. frantiskovylazne.cz.

Benefity: týdenní úvazek 37,5 hodiny, mzda od 19000 do 27000 Kč měsíčně, další vzdělávání v měkkých dovednostech, umožňujeme možnost dalšího studia při práci, jazykový příplatek za znalost NJ a RJ, zvýhodnění stravování, příspěvek na dětské tábory a rekreace, možnost ubytování a další.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3329256  Megjelentetés dátuma: 7.3.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.