Administratívny pracovník/ pracovníčka

LAST MILE, spol. s r.o.

Miesto práce
LASTMILE s.r.o., , Cesta na Senec, Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
okamžite
od 900 EUR (základná zložka) + mesačná variabilná zložka podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme kolegu/ kolegyňu pre administratívne práce:
- administratívna podpora interných procesov
- práca v projektovom systéme
- spracovanie pošty, prvotných dokladov, dochádzkových výkazov
- vystavovanie faktúr a kontrola súvisiacich podkladov
- evidencia hotovostných operácií
- evidencia majetku spoločnosti
- rozbory nákladov
- komunikácia s klientmi

- práca s modernými technológiami a inováciami
- školenia v oblasti pracovného zaradenia
- možnosť ďalšieho profesijného rastu
- priateľské pracovné prostredie
- športové a spoločenské firemné aktivity
- pomoc a podpora pri ubytovaní
- vernostné odmeny

Životopisy v štruktúrovanej forme posielajte na uvedenú e-mailovú adresu. Kontaktovaní budu len vybraní uchádzači, ktorí spĺňajú stanovené podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy

Vodičský preukaz

B

- Zodpovednosť za odvedený výkon
- Samostatnosť a proaktivita
- Dobre komunikačné schopnosti
- Dôslednosť a presnosť v dodržiavaní pracovných postupov
- Zmysel pre detail

Hľadáme človeka, ktorý je aktívny a ochotný pracovať a chce byť úspešný. Človeka, ktorý sa chce učiť a vo firme rásť. Niekoho, kto sa nebojí priniesť aj nové riešenie a zrealizovať ho. Zodpovedný prístup a spoľahlivosť považujeme za samozrejmosť, otvorenú komunikáciu vítame.
Pozícia je vhodná pre uchádzača s praxou aj absolventa - dôležitá je tiez chuť rozvíjať sa do budúcnosti.

Spoločnosť LAST MILE, spol. s r.o. sa špecializuje na komplexné telekomunikačné a bezpečnostné riešenia (kamerové a prístupové systémy, zabezpečovacie systémy) pre developerov / nájomcov administratívnych budov, obchodných a logistických centier na Slovensku i v zahraničí. Viac informácii: www.lastmile.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3622509  Megjelentetés dátuma: 15.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 900 EUR (základná zložka) + mesačná variabilná zložka podľa výkonu