Sales Support - Obchodný asistent

LAST MILE, spol. s r.o.

Miesto práce
Senec
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
25.06.2018
Mzdové podmienky (brutto)
4€ / hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného študenta/ študentku, ktorý nám pomôže:
- pri príprave cenových ponúk a zmluvných dokumentov
- v komunikácii so zákazníkmi, najmä v obchodných otázkach
- s evidenciou objednávok a prácou v internom systéme
- rôzne organizačné a administratívne úlohy, podľa zadania od nadriadeného (marketing, office a event management, a pod.)

- práca v mladom a priateľskom kolektíve
- časté firemné akcie
- bonusy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Spoločnosť LAST MILE, spol. s r.o. sa špecializuje na komplexné telekomunikačné a bezpečnostné riešenia (kamerové a prístupové systémy, zabezpečovacie systémy) pre developerov / nájomcov administratívnych budov, obchodných a logistických centier na Slovensku i v zahraničí. Viac informácii: www.lastmile.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3388666  Megjelentetés dátuma: 14.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 4€ / hod.