Recepčná

Lansky, Ganzger, Jacko & Partner, s. r. o.

Miesto práce
Dvořákovo nábrežie, Staré Mesto
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- preberanie a zapisovanie prijatej a odoslanej pošty
- prefocovanie a skenovanie dokumentov
- prepájanie telefónnej linky
- usádzanie klientov a hostí
- príprava kávy a obsluha klientov

- práca v mladom a dynamickom kolektíve v príjemnom, čistom a peknom prostredí River Parku
- ľubovoľné rozdelenie pracovného času podľa svojho uváženia

Hľadáme mladú, usmievavú študentku s reprezentatívnym vystupovaním, ktorá sa postará o našich prichádzajúcich klientov, bude mať na starosti základné administratívne práce ohľadom pošty, kopírovania a skenovania a bude administratívnou podporou pre nadriadenú.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- reprezentatívne vystupovanie, riešenie ad-hoc situácií v oblasti podpory nadriadenej
- ovládanie nemeckého jazyka nie je podmienkou

S viac ako 130 zamestnancami a právnikmi z 20 krajín je LGP jednou z najväčších medzinárodných advokátskych kancelárií v strednej Európe. Počas svojej 15 ročnej existencie sa naša kancelária v Bratislave stala strediskom nášho medzinárodného usporiadania: Práve tu budujeme mosty medzi rôznymi trhmi - či už v strednej Európe, na západnom Balkáne, v regióne CIS alebo v Ázii.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3871347  Megjelentetés dátuma: 14.2.2020  Alapbér (bruttó): 4 EUR/hod.