Advokát

Lansky, Ganzger, Jacko & Partner, s. r. o.

Miesto práce
Dvořákovo nábrežie, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie komplexných právnych služieb klientom advokátskej kancelárie, najmä príprava zmluvnej dokumentácie, právnych stanovísk, zastupovanie na súde a pred ďalšími inštitúciami, účasť na due diligence; koordinovania, konzultácie a kontrola výstupov advokátskych koncipientov

Práca v renomovanej advokátskej kancelárii, medzinárodné prostredie, možnosť rozvoja, možnosť práce na významných projektoch, využitie znalosti jazykov

Skúsenosti s poskytovaním právnych služieb najmä v oblasti obchodného práva, korporátneho práva, zmluvného práva, občianskeho procesného práva, správneho práva, stavebného práva, práva nehnuteľností, konkurzného a reštrukturalizačného práva, pracovného práva, medzinárodného práva a skúsenosť s prácou pri väčších projektoch a due diligence.
Od uchádzača požadujeme minimálnu prax 2 rokov na pozícii advokáta v renomovanej advokátskej kancelárii.
Znalosť anglického jazyka na pracovnej úrovni je podmienkou, nemeckého jazyka výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo, legislatíva

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

komunikatívnosť, vysoká profesionalita, flexibilita, lojálnosť, zmysel pre zodpovednosť, tímový hráč

S viac ako 130 zamestnancami a právnikmi z 20 krajín je LGP jednou z najväčších medzinárodných advokátskych kancelárií v strednej Európe. Počas svojej 15 ročnej existencie sa naša kancelária v Bratislave stala strediskom nášho medzinárodného usporiadania: Práve tu budujeme mosty medzi rôznymi trhmi - či už v strednej Európe, na západnom Balkáne, v regióne CIS alebo v Ázii.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1804574  Megjelentetés dátuma: 13.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou