Lektor nemeckého a anglického jazyka - výučba v jazykovej škole Language Bistro alebo online cez Skype

Language Bistro s.r.o.

Miesto práce
M. R. Štefánika 6, Pezinok
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
od 8 eur/hodina, odmena môže byť aj vyššia, konkrétna výška odmeny vždy závisí od minutáže hodiny, počtu odučených hodín, od skúseností a vzdelania konkrétneho kanditáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výučba nemeckého a anglického jazyka študentov jazykovej školy Language Bistro licencovanou metódou. Učenie aj z domu cez skype! Do metódy kompletne zaškolíme.

Požadujeme:
- znalosť jazyka,
- flexibilitu,
- ochotu učiť sa a rozvíjať sa,
- zodpovednosť a
- pedagogický a priateľský prístup ku študentom

Očakávame:
* vzdelanie v oblasti cudzích jazykov (aj študent vyskokej školy)
* skúsenosti s výučbou cudzieho jazyka sú výhodou, nie však podmienkou
* dochvíľnosť a zodpovednosť

- podpora v podobe prepracovanej licencovanej metódy
- úplne zaučenie do metódy výučby a poskytnutie všetkých materiálov
- mladý a profesionálny tím
- príjemné a rodinné prostredie
- atraktívne finančné ohodnotenie

V prípade záujmu nám prosím zašlite Vaše CV emailom na adresu: [email protected]
Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Iba vyhovujúci kandidáti budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme zodpovedných učiteľov a lektorov, ktorí sú flexibilní, majú zmysel pre kreativitu a tímovú prácu a majú radi prácu s ľuďmi. Skúsenosť s učením cudzieho jazyka a zahraničný pobyt v anglicky a/alebo nemecky hovoriacej krajine sú výhodou, nie však podmienkou. Hľadáme aj ľudí, ktorí radi učia online prostredníctvom skype.

SME ĽUDIA, KTORÍ VERIA, ŽE VZDELÁVANIE JE OSOBNÁ VEC.

ŽE JE DÔLEŽITÝ PRIESTOR, KDE SA UČÍTE, KOMUNITA, KTOREJ STE SÚČASŤOU A ROVNAKO AJ VZŤAH S LEKTOROM.

ROVNAKO VIEME, ŽE AK VÁM UČENIE CHUTÍ, BUDETE NAPREDOVAŤ RÝCHLEJŠIE.

SME LANGUAGE BISTRO. MIESTO, KDE SA UČÍTE S CHUŤOU.

Hlavným zameraním jazykovej školy Language Bistro je výučba cudzích jazykov detí a dospelých. Venujeme sa kreatívnemu vzdelávaniu detí aj dospelých. Naše kurzy sú vedené skúsenými a školenými lektormi, pod dohľadom metodika. Naši lektori sú skúsení profesionáli, ktorí milujú svoju prácu a učenie je pre nich poslaním. Naším hlavným cieľom je naučiť klientov cudzí jazyk rýchlo a efektívne, aby boli schopní využiť ho v praxi a pri každodenných situáciách. Venujeme sa učeniu iba v online priestore s využitím najnovších technológií.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1836565  Megjelentetés dátuma: 18.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 8 eur/hodina, odmena môže byť aj vyššia, konkrétna výška odmeny vždy závisí od minutáže hodiny, počtu odučených hodín, od skúseností a vzdelania konkrétneho kanditáta