Pomocný pracovník v sklade (skladový manipulant)

LAMINA PREŠOV, s. r. o.

Miesto práce
Jesenná 5, 080 05 Prešov-Solivar
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
600 eur (brutto) +príplatky+ stravné lístky+rôzne benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomocný pracovník v sklade (skladový manipulant) pripravuje tovar na uskladnenie a vyskladnenie, zabezpečuje jeho nakládku a vykládku. Spolupracuje na prijímaní a výdaji tovaru v sklade, manipuluje s tovarom, ukladá.

Práca v dlhodobo stabilne úspešnej spoločnosti.

Svoje žiadosti o zamestnanie spolu s priloženým životopisom posielajte na uvedený e-mail. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Práca s ľuďmi, technické myslenie, zmysel pre zodpovednosť

Firma LAMINA PREŠOV, s.r.o. bola založená v roku 1989 a poskytuje komplexné riešenia v oblasti strešných krytín, odvetraných fasád a výroby fasádnych obkladov a strešných krytín. Počas celého obdobia vývoja neustále rozširuje portfólio svojich služieb a produktov. Hlavnou prioritou je pre nás spokojnosť našich klientov, ktorým ponúkame nielen kvalitné produkty, ale aj školenia, bezplatné odborné poradenstvo, odvoz tovaru a celý rad doplnkových služieb.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3712622  Megjelentetés dátuma: 9.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 600 eur (brutto) +príplatky+ stravné lístky+rôzne benefity