Vedúci výroby garážových brán

Lamelland s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
ASAP
950 € + pohyblivá zložka závislá od skúseností a dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň
- budovanie, vedenie a manažovanie tímu a jeho výkonu, maximalizácia motivácie a angažovanosti členov tímu
- rozdeľovanie zamestnancov na pracoviská počas pracovnej zmeny
- kontrola disciplíny a správnosti pracovných postupov zamestnancov
- identifikácia a riešenie problémov a neštandardných situácií počas práce
- delegovanie pracovných úloh jednotlivým pracovníkom
- určovanie priorít a zabezpečenie plnenia úloh s cieľom dosiahnutia stanovených cieľov
- práca s informačným systémom
- školenia zverených zamestnancov
- ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného

- prepracovaný sociálny program
- po roku rôzne ďalšie výhody a bonusy
- práca v jednozmennej prevádzke

Profesijný životopis prosíme posielať mailom na adresu [email protected]. Vybraní uchádzači budú telefonicky pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, technické zameranie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- skúsenosti s prácou vo výrobe
- min. 1 ročná skúsenosť s vedením tímu
- platný preukaz obsluhy vysokozdvižného vozíka
- znalosť práce s PC
- odolnosť voči stredu, flexibilita, dôslednosť
- samostatnosť pri rozhodovaní
- schopnosť spolupracovať a viesť tím
- dobré komunikačné schopnosti

Spoločnosť Lamelland, s.r.o. je výrobno-obchodná spoločnosť zo zameraním na výrobu a predaj garážových brán a tieniacej techniky. Sídlo firmy je v Trenčíne.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3642377  Megjelentetés dátuma: 23.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 950 € + pohyblivá zložka závislá od skúseností a dosiahnutých výsledkov