Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Mechanik - opravár prepravníkov

Lagermax Autotransport Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
1 200 EUR/mesiacCelková mzda Brutto vrátane prémií 1200 - 1 800 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie servisných prác pri údržbe a opravách nákladných vozidiel.
Oprava mechanických / vzduchových / hydraulických častí špeciálnych vozidiel na prepravu automobilov.
Zisťovanie závad a riešenie technických problémov na vozidlách a nadstavbách
Vykonanie servisných úkonov na prepravníkoch
Využívanie diagnostiky a dostupných systémov pri opravách vozidiel.
Vykonávanie bežnej údržby vozidiel ako napr. servisná prehliadka, servis bŕzd, výmena oleja.

Zaujímavá a rôznorodá práca. Možnosti rozšírenia kvalifikácie.
Zázemie stabilného zamestnávateľa - na slovenskom trhu od roku 1997.
Uchádzačom bez praxe ponúkame možnosť tréningu pod dohľadom skúseného kolegu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii automechanik výhodou.

Spoločnosť patriaca k nadnárodnému rakúskemu koncernu, podnikajúca v oblasti automobilového priemyslu vnútroštátna a medzinárodná preprava vozidiel, skladovanie vozidiel, servis a opravy osobných a nákladných vozidiel.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Mária Nováková
Tel.: +421903788224
E-mail: poslať životopis
ID: 3848436  Megjelentetés dátuma: 7.12.2023  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac