Vodič do 3,5t

Ladislav Gežo

Miesto práce
Bratislava a blízke okolie do 50 km, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
aj ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

slušnosť, pracovitosť, dobrá orientácia, komunikácia s klientom, slušne zaobchádzanie s vozidlom a tovarom. Vyžadujeme prax vo vedení dodávkového vozidla, ochotu prispôsobiť sa požiadavkám klienta a ochotu potiahnuť v prípade náročnejšieho týždňa (za príplatok), na živnosť.
Nástup možný aj ihneď poprípade aj po vzájomnej dohode. Termín ukončenia výberového konania je len ilustratívny. Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí budú spĺňať uvedené požiadavky.

Informácie o výberovom konaní

dohodou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

autodoprava

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

slušnosť, pracovitosť, dobrá orientácia, komunikácia s klientom, slušne zaobchádzanie s vozidlom a tovarom. Vyžadujeme prax vo vedení dodávkového vozidla, ochotu prispôsobiť sa požiadavkám klienta a ochotu potiahnuť v prípade náročnejšieho týždňa (za príplatok).

Autodoprava, logistika

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2818897  Megjelentetés dátuma: 21.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou