Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Vodič autocisterny na prepravu PHM

LACOM-TRANS, s. r. o.

Miesto práce
Kežmarok
Termín nástupu
ihneď
728,- Eur základná mzda + mesačné odmeny do výšky 400% v závislosti od množstva odpracovaných hodín a kvality odvedenej práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

preprava minerálnych olejov autocisternou pre zákazníkov na území SR. Parkovanie vozidiel je v Kežmarku, odkiaľ je každý deň zabezpečovaný rozvoz tovaru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

A, B, C, E

vodič musí mať vodičský preukaz sk. E, kvalifikačnú kartu vodiča, ADR, platnú zdravotnú prehliadku a psychotesty.

Spoločnosť za zaoberá prepravou minerálnych olejov pre odberateľov v rámci SR.
ID: 3804151  Megjelentetés dátuma: 6.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 728,- Eur základná mzda + mesačné odmeny do výšky 400% v závislosti od množstva odpracovaných hodín a kvality odvedenej práce