Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Vodič MKD

Labora Vector k.s.

Nemecko, Francúzsko, Švajčiarsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Od 2 000 EUR/mesiacdochádzkový bonus, príspevok na cestovanie, príplatky za prácu nad rámec dohody...

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

jazda v dvojodádke, rozvoz nábytku

zaučenie, pracovné oblečenie, všetky sociálne a zamestnanecké výhody v nemecku, nadštandardné ubytovanie a kvalitné technické zázemie.

životopis zasielať na adresu : [email protected], ďalšie informácie na tel. čísle 0907 07 2928

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

C, E

Sme slovenská spoločnosť, ktorá sa špecializuje na vyhľadávanie, výber a sprostredkovanie predovšetkým vodičov z povolania.
Pracujeme výhradne na objednávku nemeckých špedičných spoločností a vyhľadávame v súlade s ich požiadavkami vhodných vodičov zo Slovenska a z Čiech.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3985170  Megjelentetés dátuma: 12.10.2020  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac