Kto sme?

LABAŠ s.r.o. je najväčší domáci veľkoobchod s potravinami na Slovensku s 30 ročnou históriou. Hlavnou činnosťou spoločnosti je prevádzkovanie veľkoobchodu potravín ako aj prevádzkovanie vlastnej maloobchodnej siete potravín FRESH Plus s 34 prevádzkami na východe Slovenska.

Predavačka - Pokladníčka Košice s možnosťou kariérneho postupu, Košice

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ihneď
Nástupná mzda 630 €, príplatok za prácu cez víkend a nadčas, odmena za obrat a od nadriadeného, Smartphone pre každého zamestnanca s neobmedzeným paušálom a internetom po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca s pokladňou
Dokladanie tovaru na predajnej ploche
Obsluha zákazníkov
Plnenie úloh podľa pokynov nadriadeného

Stabilné zamestnanie v našej spoločnosti
Kvalitné vstupné zaškolenie podľa firemného štandardu
Možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti
Podávanie teplej stravy: výber z 8 druhov jedál denne za symbolickú cenu
Vernostné za každý odpracovaný rok v spoločnosti
Vianočná odmena
Finančné odmeny pri životných udalostiach ako je svadba, narodenie dieťaťa, životné jubileum, pracovné výročie
Firemné akcie: ples, MDD, Mikuláš - Mikulášske balíčky, Vianočné balíčky
Smartphone pre každého zamestnanca s neobmedzeným paušálom a internetom
Príspevok zamestnávateľa na kartu MultiSport ( voľný vstup do siete s viac ako 380 športoviskami po celom Slovensku ) - rôzne Fitness zariadenia, bazény, kúpaliská, wellness, soľné jaskyne a ďalšie relaxačné centrá
Možnosť preplatenia výdavkov za získanie osvedčenia o odbornej spôsobilosti pre prácu v potravinárstve v hodnote 95 €
Možnosť nákupu vo VO za VO ceny aj so zamestnaneckou zľavou
Zamestnanecká karta so zľavou na nákup v predajniach Fresh plus

TEŠÍME SA NA VÁS !

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené podmienky, zašlite alebo osobne doneste svoju žiadosť aj s profesijným životopisom na adresu: LABAŠ s.r.o., Textilná 1, 040 12 Košice alebo email: [email protected]
Oslovíme len uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky uvedené podmienky. Zaslaním Vášho životopisu dávate súhlas so spracovaním, správou a archiváciou vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle Zákona č.122/2013 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania a to až do odvolania písomnou formou.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchodné

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax v obchode výhodou
Zodpovednosť a chuť pracovať
Vysoké pracovné nasadenie
Dobré komunikačné schopnosti
Bezúhonnosť
ID: 3645125  Megjelentetés dátuma: 15.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Nástupná mzda 630 €, príplatok za prácu cez víkend a nadčas, odmena za obrat a od nadriadeného, Smartphone pre každého zamestnanca s neobmedzeným paušálom a internetom po skúšobnej dobe