Barista, čašník/čašníčka

La Vita Caffe s.r.o.

Miesto práce
Krížna 13, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4 EUR/hod.4€/h + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej prevádzky hľadáme šikovných zamestnancov, keďže rozširujeme náš tím:
- Obsluha a komunikácia so zákazníkom kaviarne
- prijímanie objednávok od zákazníkov
- ponúkanie a odporúčanie sortimentu
- kompletná starostlivosť o zákazníkov
- znalosť všetkých druhov našich káv La Vita Caffe
- znalosť nápojového lístka
- účtovanie platieb, manipulácia s hotovosťou

- Práca v príjemnom prostredí a kolektíve
- Stabilné pracovné miesto
- Zamestnanecké zľavy
- zmluva na dobu neurčitú

Informácie o výberovom konaní

Vaše životopisy zasielajte na email: [email protected]

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Komunikatívnosť
Kultivovaný slovný prejav a správanie
Príjemné vystupovanie voči zákazníkom
Schopnosť dobrého sociálneho kontaktu
Chuť pracovať

Rodinný podnik La Vita Caffé pestuje svoju tradíciu v hlavnom meste kávy, v Trieste. Správne pripravená šálka kávy prebudí všetky zmysly, ktoré spolu vytvoria dokonalý celok – elegantné telo pravého talianskeho espressa. Ochutnajte talianske espresso La Vita Caffé, za ktorým stoja odborné znalosti, poctivé remeslo a chuť objavovať inovatívne riešenia. La Vita Caffé pôsobí zo strategického bodu neďaleko prístavu v Trieste, ktorý je jeden z najväčších európskych zdrojov zelenej kávy. Toto prímorské mestečko sa oddávna vyznačuje tradíciou najlepších talianskych pražiarov. La Vita Caffé má víziu poskytovať prvotriednu kávu, aby zákazníkovi ponúkla neopakovateľný zážitok. Spoločnosť sa neustále snaží inovovať svoje produkty a adaptovať na moderné trendy a meniace sa očakávania zákazníkov. Prepájame a využívame bohaté biochemické vedomosti o káve, moderné technológie, zručnosti pri jej výbere a pražení s rodinnou podnikateľskou vášňou. Zložité prostriedky na dosiahnutie jednoduchej idey – dokonalej šálky kávy, la perfetta tazza di caffè.
ID: 3529788  Megjelentetés dátuma: 21.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 4 EUR/hod.4€/h + odmeny