Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Náborár/ Recruiter pre personálnu spoločnosť v Košiciach s maďar.jaz.

L-WORK, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
september
900 - 1 300 EUR/mesiackonečná základná mzda závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta + mesačný bonus podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vytváranie a realizovanie kampaní na vyhľadanie vhodných zamestnancov (hlavne opatrovateľky/opatrovateľov)
- inzercia, aktivity na sociálnych sieťach, prezentácie,
- realizácia náboru a výberu vhodných kandidátov na jednotlivé pracovné pozície,
- plánovanie, vedenie a koordinácia pracovných pohovorov,
- spracovanie personálnej agendy, administratívne práce spojené so zabezpečením dokumentácie k nástupu do zamestnania a k ukončeniu pracovného pomeru,
- vedenie pravidelných rozhovorov so zamestnancami, byť ich poradcom v pracovných otázkach

- priateľské pracovné prostredie
- možnosť kariérneho rozvoja
- motivačný systém odmeňovania
- notebook a mobil
- príspevok na stravovanie
- teambuildingové aktivity

Informácie o výberovom konaní

Zašlite nám svoj profesijný životopis

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Spoločnosť sa zaoberá zabezpečením pracovníkov pre rodiny a domácnosti, poskytovaním krátkodobej pomoci pri opatere starších osôb, vyhľadávanie opatrovateliek, opatrovateľov k seniorom

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Google Ads - Základy
Personalistika - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

personalistiky

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- KOMUNIKÁCIA a PÍSANIE v MAĎARSKOM jazyku,
výhodou je, ak by ste to zvládali aj v NEMECKOM Jazyku
- obchodnícke zručnosti
- samostatný ale zároveň tímový
- flexibilný a dynamický
- s komunikačnými a prezentačnými schopnosťami

Vyhľadávame a zabezpečujeme pracovníkov na rôzne pracovné pozície v EÚ už viac ako 15 rokov. Dávame si záležať na profesionálnom prístupe k našim klientom a zároveň kladieme dôraz aj na dobré vzťahy so zamestnancami.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3687269  Megjelentetés dátuma: 10.8.2023  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac