Vodič skupiny C + E

L - TRANS Logistics s.r.o.

Miesto práce
Zohor, Staničná 12, Bratislavský kraj, okres Malacky
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• preprava tovaru zákazníkom po celom SR /HU / PL
• nakladanie a vykladanie tovaru
• vybavovanie dodacích listov a iných sprievodných listov
• úzka spolupráca s disponentom
• hmotná zodpovednosť za zverený dopravný prostriedok ako aj ceniny /nafta, tankovacie karty, dobitie mýta/
• viest vozový zošiť, kde sa zapisujú opravy, výmeny agregátov, autobatérií, výmena pneumatík, pravidelná údržba.
• Zverené vozidlo preberať písomne a zaznamenať na príslušné tlačivo
• Udržiavať zverený dopravný prostriedok v dobrom technickom stave a v čistote. Prípadné opravy nahlásiť okamžite svojmu priamemu nadriadenému.
• Vykonávať príkazy nadriadeného

Informácie o výberovom konaní

- nový vozový park
- pravidelný výplatný termín 15. tého v mesiaci
- prepravy do dvojposádky JIT Wolfsburg, resp. dvojposádka JIT – kolečková preprava

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

C, E

Spoločnosť L- Trans Logistics s.r.o. je skúsená dynamická firma pôsobiaca v oblasti domácej a medzinárodnej logistiky, pričom poskytuje služby renomovaným subdodávateľom spoločnosti Volkswagen tak na Slovensku ako aj v Európe.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1428790  Megjelentetés dátuma: 19.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou