Hľadáme vodiča(B)/skladníka na prevádzku veľkoobchod Košice

L & Š, s.r.o.

Miesto práce
Južná trieda 74, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 263 EUR/mesiac+ príspevok na stravné.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Rozvoz tovaru zákazníkom, nakladanie a vykladanie tovaru
- Práca s hotovosťou, riešenie reklamácií
- Riadenie dodávky skupina B a jej používanie na prepravu tovaru
- Čerpanie pohonných hmôt do nádrží automobilov
- Udržiavanie interiéru a exteriéru vozidla v reprezentatívnom stave
- Nahlasovanie porúch a opotrebenia automobilu nadriadenému pracovníkovi
-Prijímanie materiálových a tovarových zásob do skladu, Umiestňovanie prijatých zásob do regálov a miest na to určených
- Vyskladňovanie materiálových a tovarových zásob zo skladu na základe prijatých objednávok, balenie skladových zásob a ich pripravovanie na expedíciu
- Vedenie evidencie skladových zásob prostredníctvom výpočtovej techniky
- Obsluhovanie VZV v prípade objemných nákladov a ťažko dostupných miest
- Podieľanie sa na sčítavaní a kontrolovaní aktuálneho množstva zásob na sklade, zaznamenávanie zistených hodnôt do informačného systému
- Dodržiavanie bezpečnostných a protipožiarnych predpisov a opatrení na pracovisku, udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku.

-práca v priateľskom kolektíve
-presnosť výplatných termínov

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj životopis s uvedením pracovnej pozície.

Za všetky zaslané životopisy vopred ďakujeme, avšak kontaktovať budeme iba vybraných.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

vodič, skladník

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- zodpovednosť, flexibilita
-ochota pracovať
-odolnosť voči stresu
-orientačná schopnosť
-výhodou je mať platný VZV

Moderná obchodná spoločnosť zaoberajúca sa celoslovenskou distribúciou a maloobchodom.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3620705  Megjelentetés dátuma: 23.2.2024  Alapbér (bruttó): 1 263 EUR/mesiac