Manažér/-ka ľudských zdrojov – personalista/personalistka

L & Š, s.r.o.

Miesto práce
Novozámocká 199, Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.11.2018
Mzdové podmienky (brutto)
956€ brutto + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie výchovno-vzdelávacích aktivít v rámci organizácie alebo BOZP školení.
Spolupráca na vytváraní nového systému, smerníc, nariadení.
Konzultácia s ekonomickým oddelením a konateľmi.
Zúčastňovanie sa na vnútro-firemných poradách. Referovanie aktuálnej situácie konateľom.
Podieľanie sa na prerozdelení odmien spolupráci s ekonomickým oddelením a manažmentom.
Zodpovedanie za obsahovú stránku personálnej inzercie. Zadávanie inzerátov.
Vedenie osobných pohovorov s uchádzačmi o zamestnanie.
Podieľanie sa na pripravovaní obsahovej stránky pracovných zmlúv.
Pripravovanie podkladov pre spracovávanie miezd.
Spracovanie dochádzok. Kontrola dochádzok.
Vytváranie dochádzkových tabuliek.
Podieľanie sa na príprave firemných akcií alebo vianočného večierku.
Spolupodieľanie sa na objednávaní a vydávaní kancelárskych potrieb pre všetky strediská.
Administratívne práce spojené s danou funkciou.

stravovanie, masáže, firemné akcie, ... atď.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj životopis a fotografiu.

Za všetky zaslané životopisy vopred ďakujeme, avšak kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov/kandidátky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

pedagogika, sociálna práca, manažment ľudských zdrojov

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
.NET - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

ochota pracovať s ľuďmi,
schopnosť riešiť problému a stresové situácie,
komunikatívnosť,
profesionálny prístup,
pozitívny prístup k práci a k práci s ľuďmi,
tvorivosť,
psychická vyrovnanosť.

Moderná obchodná spoločnosť zaoberajúca sa celoslovenskou distribúciou a maloobchodom.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3514122  Megjelentetés dátuma: 11.10.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 956€ brutto + variabilná zložka