Obchodný zástupca pre L´Oréal Proffessionel

L´ORÉAL Slovensko s. r. o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
1.12.2019
Fixná čiastka 950 EUR brutto a variabilná mesačná zložka 480 EUR brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte obchodného ducha a ťah na bránku?

A chcete ho využiť v úspešnej spoločnosti ako je L'oréal?

Baví Vás kontakt so zákazníkmi, nezávislá práca a viete si zorganizovať čas?

Potom hľadáme práve Vás!

L'Oréal Professionnel - jedna z našich najrozšírenejších značiek profesionálnej vlasovej kozmetiky hľadá do svojho priateľského kolektívu nového kolegu, ktorý bude budovať vzťahy a zároveň poskytovať komplexnú podporu významným bratislavským, trnavskym a trencianskym kaderníckym salónom.

Ako bude vyzerať Váš pracovný deň?

Pravidelné návštevy salónov v bratislavskom, trnavskom a trenčianskom regióne
Rozvoj obchodných príležitostí
Podpora a poradenstvo zvereným salónom
Starostlivosť o profesijný rozvoj kaderníkov (školenia, poradenstvo, služby)

Váš profil:

Skúsenosti s predajom (kozmetika výhodou)
Dôkladnosť, dôslednosť a organizačné schopnosti
Lojalita a odhodlanie vybudovať kariéru v spoločnosti L'oréal
aktívny vodič

Staňte sa Ambassádorom značky L'Oréal Professionnel a buďte súčasťou nášho úspechu na trhu!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

L’Oréal CZ/HU/SK with its regional HQ in Prague is a fast-growing company with a strong position on the beauty market in all three countries.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3222767  Megjelentetés dátuma: 12.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Fixná čiastka 950 EUR brutto a variabilná mesačná zložka 480 EUR brutto