Stolár /Výrobca nábytku

L & M interiér, s.r.o.

Miesto práce
Kynceľová 41, Kynceľová
Termín nástupu
ihneď
880 - 1 400 EUR/mesiacZákladná mzda je 880 eur podľa platovej triedy a stupňa náročnosti práce. Výkonnostná zložka sa ráta na základe m štvorcových,ktoré sa vám podarí poskladať a vyriešiť. Prideľujeme body podľa počtu metrov štvorcových. V čase odmena za jeden meter rastie, aby sme odmenili rýchlosť a šikovnosť.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho 18 členného tímu hľadáme stolára - výrobcu nábytku, ktorý nám pomôže zrýchliť výrobu.

Vašou náplňou práce je:

- naštudovať si výkresovú dokumentáciu
- triediť narezané dielce
- poskladať skrinky a následne z nich poskladať celú zostavu
- podľa kontrolného listu spätne skontrolovať všetky položky
- za pomoci majstra, prípadne samostatne, vyriešiť problémy a nedokonalosti.
- ak je všetko v poriadku, vašou úlohou bude opäť zostavu rozobrať a zabaliť do stretch fólie
- plus prípadná montáž u zákazníka

Občasné činnosti sú napríklad: ručné lepenie hrán, rezanie uhlov na cirkulárke, či brúsenie dielcov.
Pri svojej práci budete používať bežné ručné náradie, pásovú brúsku a pod.

K tejto pracovnej úlohe patrí aj udržiavanie poriadku na vlastnom pracovisku, odovzdávanie papierov vedúcemu výroby, komunikácia so skladníkom ohľadom subdodávok (ako rošty na postele, elektrospotrebiče do kuchýň a pod).

Vaším produktom, za ktorý ste hodnotený je vyrobená zostava, ktorá je nepoškodená, sú tam všetky časti funkčné, nábytok je čistý a zabalený, plus podľa potreby aj namontovaný u zákazníka.

Zamestanci majú zľavu na nábytok vo výške 20% plus je možnosť kúpiť elektrospotrebiče za veľkoobchodnú cenu.
100% preplácanie stravných lístkov.
Chodievame na teambuildingy ( športové akcie,organizueme turnaje, vianočnú kapustnicu).
Podporujeme ľudí vo vzdelávaní, do budúcna chceme obsadzovať manažérske a vedúce pozície.
Nie je to žiadna stereotypná práca, keďže zákazky sa od seba líšia a preto je tu veľká možnosť učiť sa.

Zašlite nám svoje CV na e-mail [email protected]. Každý záujemca dostane spätne email s otázkami, ktorých zodpovedanie je podmienkou pred pracovným pohovorom.
Pohovory sa konajú priebežne podľa počtu záujemcov.
Každého informujeme písomne o pozvaní alebo nepozvaní na pracovný pohovor . Pohovor sa uskutoční na adrese Kynceľová 41 B. Bystrica
Adresu nájdete aj na našom webe- www.lminteriery.sk .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stolár

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Technicky zdatný s chuťou učiť sa novým veciam a so záujmom o nábytok.

LM Interiér je stabilná, rastúca firma s pevným zázemím, zaoberajúca sa výrobou atypického nábytku na mieru, od roku 2009. Venujeme sa navrhovaniu a výrobe moderného nábytku pre solventných zákazníkov. Naša práca a spokojnosť zákazníkov je pre nás prvoradá a hovorí sama za seba. Veľa fotiek nájdeš na https://www.facebook.com/lminteriery

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4062466  Megjelentetés dátuma: 25.10.2021  Alapbér (bruttó): 880 EUR/mesiac