Asistent/ka predaja - umelecké a kreatívne potreby

L LEONART s.r.o.

Grösslingová 5, Bratislava, Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Termín nástupu
ihneďˇ
Mzdové podmienky (brutto)
715 € brutto + produktový motivačný systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovnú kolegyňu, alebo kolegu na pozíciu asistent/ka predaja do kreatívneho obchodu v centre mesta BA. Nepotrebujete prax, ani skúsenosti, radi Vás zaučíme. Naučíte sa všetko potrebné pre Váš kariérny postup. Víkendy sú voľné.

Náplň práce:
- poradenstvo a obsluha zákazníkov na predajni
- preberanie tovaru, dokladanie tovaru
- práca s registračnou pokladňou
- starostlivosť o reprezentatívny vzhľad maloobchodnej jednotky

- práca na hlavný pracovný pomer
- školenie v danom odbore
- zamestnanecká zľava na nákup tovaru
- stravné lístky v hodnote nad rámec zákona

Informácie o výberovom konaní

- Životopisy prosím zasielajte na mail : [email protected]
- Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť
- príjemné vystupovanie a komunikatívnosť

Kamenná predajňa v starom meste Bratislavy vznikla v roku 2013, ponúka široký sortiment kvalitných materiálov nielen pre kreatívnu tvorbu, ale aj pre výtvarníkov, študentov a školákov.
www.lleonart.sk

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2919101  Megjelentetés dátuma: 8.10.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 715 € brutto + produktový motivačný systém