Obchodný zástupca - predaj striech a krovov

L.A.D. plus, s. r. o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiacIné zložky mzdy, bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• PREDÁVAŤ strechy, strešný sortiment, krovy a ďalší sortiment spoločnosti
• VYHĽADÁVAŤ (aktívne) zákazníkov a nových obchodných partnerov
• TVORIŤ a priebežne aktualizovať databázu zákazníkov a správy o výsledkoch predaja
• BUDOVAŤ a posilňovať vzťahy so zákazníkmi
• VIESŤ obchodné rokovania
• VYKONÁVAŤ akvizičnú činnosť
• KOMUNIKOVAŤ (aktívne) so zákazníkmi, poskytovať odborné poradenstvo
• ZACHOVÁVAŤ mlčanlivosť o obchodných aktivitách a údajoch spoločnosti
• MAŤ PREHĽAD o aktuálnom stave pohľadávok zákazníkov
• SPOLUPRACOVAŤ s kolegami na ostatnými oddeleniami
• ZODPOVEDAŤ za telefón, firemné auto, notebook,

• skvelý kolektív, príjemné pracovné prostredie
• možnosť profesného rastu
• mobilný telefón,
• notebook,
• kvalitný systém vzdelávania (odborné školenia, kurzy)
• teambuildingové aktivity,
• pracovné oblečenie,
• stravné lístky

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám životopis.

Chcete predávať tento typ sortimentu? Pozrite si našu web stránku: www.ladplus.sk

Pohovory sa budú konať v centrále spoločnosti v Trnave, prípadne online - v súlade s aktuálnymi COV-19 opatreniami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebné

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Komunikačné schopnosti - Pokročilý
Organizačná schopnosť - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáte výzvu?

Ak Vás baví obchodovanie, organizácia práce, komunikácia s ľuďmi a ste zvyknutý tvrdo pracovať, potom patríte k nám, neváhajte a ozvite sa.
Výhodu budú mať uchádzači s výbornými prezentačnými a komunikačnými zručnosťami, aktívnym prístupom a organizačnými schopnosťami.

L.A.D. plus s.r.o. - STREŠNÉ CENTRUM,
pôvodne menšia rodinná firma zaoberajúca sa vlastnou výrobou krovov a predajom dreva. Skúsenosťami, technickými a technologickými inováciami, zvyšujúcou sa odbornosťou a počtom zákazníkov, sa v priebehu takmer 30 rokov spoločnosť vyprofilovala a zamerala sa na predaj kompletného a komplexného strešného sortimentu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2746790  Megjelentetés dátuma: 30.12.2020  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac