Vedúca kancelárie v prekladateľskej agentúre a prekladateľka

KVPR s. r. o.

Miesto práce
M. R. Štefánika, Martin
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola jazykovej správnosti písomností a materiálov
- zodpovednosť za kontrolu hotových prác
- komunikácia s klientmi, osobné a telefonické prijímanie objednávok
- administratívna podpora prípravy podkladov pre nadriadeného
- vybavovanie úradných záležitostí na inštitúciách podľa požiadaviek nadriadeného
- vedenie kancelárie
- vyhotovovanie predkladov z/do anglického alebo nemeckého jazyka
- iné administratívne činnosti

Zaujímavá práca vo finančne stabilnej spoločnosti
Stabilné zamestnanie
Zaujímavé finančné ohodnotenie s možnosťou získania bonusov
Príjemné pracovné prostredie
Práca v rozrastajúcej sa firme s možnosťou osobnostného a profesionálneho rastu
Vlastná kancelária
Samostatnosť

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám, prosím, Váš životopis na e-mailovú adresu: [email protected]. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky danej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Adobe Acrobat Reader - Pokročilý

- znalosť anglického jazyka alebo znalosť nemeckého jazyka
- organizačné schopnosti, spoľahlivosť,
- komunikatívnosť voči nadriadenému
- diskrétnosť
- pozitívna energia
- príjemné vystupovanie a úsmev :)

Sme prekladateľská agentúra zabezpečujúca kvalitné úradné a neúradné preklady do všetkých svetových jazykov. Prinášame preklady za najlepšie ceny na trhu. V našich kanceláriách čakáme klientov s predĺženou otváracou dobou. Neustále sa snažíme maximálne prispôsobiť všetkým individuálnym potrebám našich klientov a plne vyhovieť ich požiadavkám. Naše preklady sú vyhotovené len rodenými hovoriacimi.
ID: 4415381  Megjelentetés dátuma: 16.7.2023  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac