Obchodný zástupca / región Trenčín a okolie (so zameraním na TZB)

KVIP s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Fixná zložka od 800 € + variabilná zložka do 300 € + odmeny z predaja.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov,
- vyhľadávanie nových obchodných príležitostí,
- starostlivosť o pôvodných zákazníkov,
- analýzy potenciálu zákazníkov v regióne,
- získavanie informácií o zmenách na trhu vo zverenom regióne,
- tvorba cenových ponúk,
- pravidelný reporting vedeniu spoločnosti.

- zamestnanie v stabilnej spoločnosti,
- odpovedajúce finančné ohodnotenie, výkonnostné odmeny,
- zamestnávateľom poskytované školenia za účelom ďalšieho vzdelávania sa a oboznámením sa s novinkami v oblasti TZB,
- zamestnanecké benefity,
- služobné auto,
- telefón

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- obchodné zručnosti,
- zodpovedný prístup k práci,
- spoľahlivosť, samostatnosť, iniciatívnosť, komunikatívnosť a flexibilita,
- znalosť tovaru z oblasti voda, plyn, kúrenie a sanita.

Firma WOODCOTE GROUP s.r.o. reprezentuje najlepší zákaznícky servis, výbornú lokálnu dostupnosť tovaru vďaka rozrastajúcej sa predajnej ploche. Sme partnerom pre kúrenie, vodu, inštalačný materiál, plyn a sanitárnu techniku.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3796047  Megjelentetés dátuma: 25.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Fixná zložka od 800 € + variabilná zložka do 300 € + odmeny z predaja.