Predajca - Dizajnér

kvinterier, s. r. o.

Miesto práce
Ivanka pri Dunaji
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 800 EUR/mesiac800€ + Provízia z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v kancelárii so zameraním na predaj kvalitného nábytku na mieru
- projektovanie kuchynských liniek, šatníkov a iného nábytku na mieru
- samostatná práca na projektoch, ich organizácia a dohľad nad výrobou a realizáciou
- odborné poradenstvo pri predaji a navrhovanie riešenia interiérov
- komunikácia s klientmi, prezentácia produktov spoločnosti
- tvorba 3D-vizualizácií a ich prezentácia
- vypracovávanie cenových ponúk a komplexné riešenie obchodných záležitostí
- komunikácia s dodávateľmi, odberateľmi a výrobou
- zameranie priestoru u zákazníka

- práca v príjemnom kolektíve malej firmy
- práca s nábytkom vysokej kvality
- veľký výber dodávateľov a výrobcov - teda aj materiálov, farebných prevedení - ponúka možnosť kreatívneho vyžitia v zariaďovaní
- profesionálny a ľudský prístup
- osobný a profesionálny rozvoj
- zaujímavé finančné bonusy z predaja
- home office

Do nášho tímu hľadáme zodpovedného a šikovného parťáka , ktorý bude podporovať náš tím. Výhodou je skúsenosť v danej oblasti. Ak máš chuť učiť sa novým veciam, rád hľadáš riešenia a máš proaktívny prístup k práci, pošli nám svoje CV, alebo nám rovno zavolaj.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Znalosť Pro 100, alebo TurboCad je veľkou výhodou.

Kuchyne, interiéry na mieru. Návrh , výroba a realizácia nábytku na mieru prevažne z drevotriesky.
ID: 3462205  Megjelentetés dátuma: 11.1.2021  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac