Kvetinárka, florista

KVETY NARCIS

Miesto práce
Dubnica nad Váhom, Trenčiansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Nástup možný ihneď.
Mzdové podmienky (brutto)
Zaujmavé platové ohodnotenie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aranžovanie a viazanie kytíc a kvetinových dekorácií
- Starostlivosť o rezané kvety a črepnikové kvety.
- Obsluha zákazníkov, práca s registračnou pokladnicou, poskytovanie poradenstva pri výbere kvetov zákazníkmi a poradenstvo ohľadom starostlivosti o rastliny
- Predaj kvetov, kytíc a doplnkového sortimentu

Práca v mladom kolektíve.
výhodné platové podmienky.

Dohodnutie pracovného pohovoru a bližšie informácie dostanete na tel čísle 0908 077 870.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Základy

Požadujeme: Samostatnosť, príjemné vystupovanie, flexibilita, kreativita, chuť pracovať v mladom kolektíve a ambíciu sa stále zdokonalovať.

Zaoberáme sa predajom kvetov (črepníkové, rezané), ďalej sa zaoberáme predajom doplnkového tovaru ako keramika, sklo rôzne darčekové predmety.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1986490  Megjelentetés dátuma: 28.3.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Zaujmavé platové ohodnotenie.