Opatrovateľka / vychovávateľka pre dieťa

KVASŇOVSKÝ & PARTNERS | ADVOKÁTI s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadám opatrovateľku/vychovávateľku pre dieťa 1,5 roka. Práca vykonávaná 5 dní v týždni v bydlisku dieťaťa, príležitostne viac dní po sebe v rekreačnej nehnuteľnosti. Pedagogické vzdelanie, skúsenosti s deťmi a kurz prvej pomoci podmienkou. Záujem máme o dlhodobé a pravidelné opatrovanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

základné pedagogické vzdelanie vítané

Vodičský preukaz

B

Pedagogické vzdelanie, skúsenosti s deťmi a kurz prvej pomoci podmienkou

Advokátska kancelária KVASŇOVSKÝ & PARTNERS ǀ ADVOKÁTI je dynamicky sa rozvíjajúca advokátska kancelária poskytujúca právne služby predovšetkým na území Slovenskej republiky a Českej republiky, s pobočkami v Bratislave, Košiciach a Prahe. Advokátska kancelária KVASŇOVSKÝ & PARTNERS ǀ ADVOKÁTI je víťaznou kanceláriou v oblasti Pracovného práva na základe výsledkov Právnickej firmy roka 2019, 2020, 2022 a 2023. Advokátska kancelária KVASŇOVSKÝ & PARTNERS ǀ ADVOKÁTI je víťaznou kanceláriou v oblasti Daňového práva na základe výsledkov Právnickej firmy roka 2021. V oblasti Energetiky a energetických projektov patrí advokátska kancelária KVASŇOVSKÝ & PARTNERS ǀ ADVOKÁTI dlhodobo medzi veľmi odporúčané kancelárie.

Advokátska kancelária KVASŇOVSKÝ & PARTNERS ǀ ADVOKÁTI kladie vysoké nároky na profesionalitu poskytovaných právnych služieb, ich kvalitu, jazykové znalosti a celkovú osobnostnú vyspelosť a schopnosti jednotlivých členov advokátskej kancelárie KVASŇOVSKÝ & PARTNERS ǀ ADVOKÁTI. Osobný prístup a angažovanosť pre záujem klienta sú základným znakom každého riešenia poskytovaného z našej strany.

Advokátska kancelária KVASŇOVSKÝ & PARTNERS ǀ ADVOKÁTI poskytuje svojim klientom plnohodnotne komplexné právne služby a poradenstvo v rôznych oblastiach práva, predovšetkým sa zaoberá právom obchodných spoločností, zmluvnou a sporovou agendou vrátane správneho práva a správneho súdnictva, pracovným právom, daňovým právom, občianskych právom, ochranou vlastníctva a právom nehnuteľností, vždy s dôrazom na riešenie aktuálnych potrieb klientov v danom čase.
ID: 4048176  Megjelentetés dátuma: 25.6.2021  Alapbér (bruttó): 6 EUR/hod.