Marketér

Kvalitovo/Forbes

Miesto práce
Trnavské mýto, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o sociálne siete
Príprava a rozosielanie emailingu
Komunikácia s online agentúrou zodpovednou za performance marketing
Vyhodnocovanie kampaní
Výber produktov z eshopu Kvalitova vhodných na kampane
Zvyšovanie objednávok eshopu/rast tržieb

Kvalitovo je dcérou dvoch silných Brandov: Forbes a ZlavaDna, ktoré garantujú veľmi priateľské pracovné prostredie a profesionalitu s možnosťou rozvíjať sa pod skúsenými manažérmi.
V budúcnosti, pri úspešnom raste tržieb, možnosť podielov na zisku spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing

Prax na pozícii/v oblasti

Marketing

Počet rokov praxe

1

Máš chuť sa učiť a napredovať v oblasti marketingu, pod vedením skúsených marketérov? Máš drive a chuť nám pomôcť rozbehnúť úspešnú značku? ak áno pošli nám svoj životopis a radi ťa pozveme na Interview.

V projekte Kvalitovo.sk, ktorý v priebehu pár mesiacov ako prvý na Slovensku vytvoril e-commerce market place pre množstvo kvalitných slovenských vyrobcov a produktov (ponuka výrobcov sa naďalej rozširuje), otvárame pozície pre kľúčových ľudí.
Momentálne roširujeme ponuku o kvalitných maďarských a českých výrobcov. Za Kvalitovom stojí majiteľ ZľavaDňa, Zdenko Hoschek, a svetová mediálna značka so 100-ročnou tradíciou Forbes.
ID: 4188088  Megjelentetés dátuma: 21.10.2021  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac