Strojnik-bagrista

KUMA GSD s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac900 euro+odmeny 300 euro mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-strojník s platným strojným preukazom,pásový báger nad 16 ton
-riadenie,obsluha a bežná údržba stavebných mechanizačných prostriedkov-strojov a zariadení
-vedenie bežných záznamov o prevádzke pracovného stroja
-údržba a bežné opravy,starostlivosť o funkčnosť prietokomerov PHM
-kontrola prevádzky schopnosti pracovného stroja
-dodržiavanie pracovného rozvrhu a podobne
-obsluha nákladných automobilov a stavebných strojov
-technické práce na stavbách
-vedenie nákladného vozidla ,obsluha hydraulickej ruky

pohyblivá zložka bonus do 300 euro,pracovný pomer na dobu neurčitú,iné zamestnanecké výhody podľa dohody

prosím o zaslanie životopisov na mail,vybraným uchádzačom sa ozveme telefonicky a dohodneme si stretnutie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo,obsluha strojov

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

2

-platný strojnícky preukaz
-platné doklady vodiča,psychologická spôsobilosť vodiča
-prax v odbore nutnosťou
-vyžadujeme zodpovednosť ,spoľahlivosť,ochotu pracovať a precíznosť,manuálna zručnosť
-prax na hydraulickej ruke

KUMA GSD s.r.o. je stavebná spoločnosť zaoberajúca sa pozemnými a inžinierskymi stavbami. Zaoberá sa zemnými, výkopovými a stavebnými prácami tzv. spodných stavieb - základy budov, hál, terénne úpravy, pokládka vody, kanalizácie, elektriny, plynu a pod.
Viac informácií nájdete na: www.kumagsd.sk.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3712466  Megjelentetés dátuma: 9.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900 EUR/mesiac900 euro+odmeny 300 euro mesačne