Nákupca - plánovač

KUK COILS Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Trenčianska 19, 01851 Nová Dubnica, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vyhľadávanie nových dodávateľov ako aj komunikácia s
existujúcimi dodávateľmi pre výrobu magnetických
obvodov a kabelových zväzkov
  • spolupráca na nových projektoch
  • hodnotenie dodávateľov, administratívne sledovanie
databáz
  • sledovanie dodržiavania zmluvných podmienok zo strany
dodávateľov
  • riadenie dodávateľského reťazca
  • vedenie rokovaní s dodávateľmi o cenách
  • riadenie nákladov BOM
  • aktívna komunikácia o technických parametroch
  • spoluúčasť pri dojednávaní obchodných podmienok
  • vypracovávanie materiálových rozpisiek
  • nákup materiálu
  • komunikácia so zákazníkmi
  • vedenie písomného styku so zákazníkmi
  • podpora logistiky nových projektov
  • plánovanie výroby

  • stabilná a perspektívna práca
  • zázemie úspešnej a dynamicky sa rozvíjajúcej
medzinárodnej spoločnosti
  • možnosť osobného a profesijného rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

nákup/pre elektrovýrobu

Počet rokov praxe

2

  • stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie
elektrotechnického smeru /výhodou/
  • znalosť elektromechanických komponentov
  • znalosť práce s počítačom (MS Office), znalosť práce v
informačnom systéme
  • znalosť procesu nákupu a plánovania výrobnej spoločnosti
  • precíznosť, presnosť, samostatnosť a zodpovednosť,
komunikačné a vyjednávacie zručnosti
  • skúsenosť na identickej, príp. príbuznej pozícii minimálne
2 roky je podmienkou

Skupina KUK je popredným výrobcom cievok a elektroniky. Viac ako 800 zamestnancov v šiestich miestach sveta robí úspešne a len to najlepšie pre našich zákazníkov.

Naši zamestnanci sú našou silnou stránkou: ľudia, ktorí s kreativitou
a s radosťou vyvíjajú pokrokové produkty pre našich zákazníkov v automobilovom, medicínskom a senzorickom a priemyselnom sektore na základe ich rozsiahlych skúseností. Vzájomný rešpekt a tolerancia tvoria základ našej každodennej spolupráce.

Neustále sa ďalej rozvíjame. Zamestnancom KUK sa spoločne darí.
Od našich zamestnancov očakávame, že budú ohľaduplní a proaktívni vo všetkom čo robia.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 938101  Megjelentetés dátuma: 2.3.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou