Procesný inžinier

KUK COILS Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Trenčianska 19, 018 51 Nová Dubnica, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vypracovanie technologických postupov a procesov, sled operácii, pracovné triedy a normy spotreby času
  • spracovanie software pre technologické zariadenia
  • tvorba v technologickej dokumentácii
  • realizácia znižovania pracnosti
  • rozbor plnenia noriem spotreby času
  • spracovanie cenových ponúk
  • návrh a kreslenie strojov - 3D výkresy

  • stabilná a perspektívna práca
  • zázemie úspešnej a dynamicky sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti
  • možnosť osobného a profesijného rastu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

technológ-konštruktér/elektro,stroj.

Počet rokov praxe

1

Skupina KUK je popredným výrobcom cievok a elektroniky. Viac ako 800 zamestnancov v šiestich miestach sveta robí úspešne a len to najlepšie pre našich zákazníkov.

Naši zamestnanci sú našou silnou stránkou: ľudia, ktorí s kreativitou
a s radosťou vyvíjajú pokrokové produkty pre našich zákazníkov v automobilovom, medicínskom a senzorickom a priemyselnom sektore na základe ich rozsiahlych skúseností. Vzájomný rešpekt a tolerancia tvoria základ našej každodennej spolupráce.

Neustále sa ďalej rozvíjame. Zamestnancom KUK sa spoločne darí.
Od našich zamestnancov očakávame, že budú ohľaduplní a proaktívni vo všetkom čo robia.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Tišková
Tel.: 0421326501823, 0903767285
E-mail: poslať životopis
ID: 1312146  Megjelentetés dátuma: 24.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou