National Seafreight Manager LCL / Business Development Manager LCL na oddelení námornej prepravy

KUEHNE + NAGEL, s. r. o.

Miesto práce
Polus Tower 2, Vajnorská 100/B, 831 04 Nové Mesto
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na oddelenie námornej prepravy hľadáme nového kolegu, ktorý bude zodpovedať za implementáciu nových zákazníkov, koordinovať aktivity medzi operatívou oddelenia a obchodným oddelením a zároveň bude viesť a riadiť tím disponentov.

Medzi hlavné činnosti patrí:
• rozvíjanie obchodu s novými LCL zákazníkmi námornej prepravy,
• starostlivosť o zákazníkov a udržiavanie trvalých klientskych vzťahov, pravidelný kontakt s klientmi, poskytovanie poradenskej služby zákazníkom v oblasti prepravných služieb i služieb s nimi súvisiacimi,
• vedenie a organizácie práce vlastného tímu disponentov,
• nepretržité sledovanie trhu a jeho analýza,
• vypracúvanie zákazníckych riešení k produktom K+N v spolupráci s ostatnými oddeleniami,
• dojednávanie prepravných podmienok s dopravcami,
• pravidelné sledovanie vývoja cien na dopravnom trhu a pružná reakcia na ich zmeny /zníženie, resp.zvýšenie dopravných nákladov, zníženie, resp. zvýšenie cien/ s ohľadom na konkurencieschopnosť a ochranu zákazníka,
• koordinácia prepravnej činnosti na oddelení námornej prepravy,
• úzka spolupráca s oddelením predaja.

• práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou (2. miesto v ankete Najzamestnávateľ 2019 v kategórii doprava a logistika),
• príjemné pracovné prostredie a skvelý kolektív,
• možnosť jazykového a odborného vzdelávania, profesionálny rast,
• zaujímavý systém zamestnaneckých benefitov a výhod (karta Multisport, príspevok na dopravu, sick days, zdravotný príspevok, zľavy na divadelné predstavenia, pitný režim a čerstvé ovocie, príspevky pri pracovných a životných jubileách, zamestnanecké akcie a teambuildingy, stravné lístky poskytované aj počas neprítomnosti v práci a mnohé iné),
• motivujúca bonusová schéma,
• služobné vozidlo k dispozícii aj na súkromné účely.

Ďakujeme všetkým záujemcom o prácu v našej spoločnosti, kontaktovať budeme len záujemcov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

• minimálne 4 roky odbornej praxe v oblasti realizácie námorných prepráv,
• skúsenosti s jednou alebo s viacerými z nasledovných oblastí -
celokontajnerové lodenia export/import, zberná služba kusových zásielok export/import,
• vynikajúce znalosti o trhu a mnohostranné kontakty v oblasti prepravy a logistiky,
• skúsenosti v oblasti odbytu / predaja sú výhodou,
• aktívna znalosť anglického jazyka - slovom aj písmom,
• pripravenosť cestovať v rámci Slovenska,
• spôsob myslenia zameraný na klienta a nachádzanie riešení,
• osobnosť so silnými komunikačnými schopnosťami, profesionálnym vystupovaním a schopnosťou pracovať tímovo
• schopnosť viesť tím a riadiť jeho výkonnosť.

KUEHNE+NAGEL je jednou z popredných svetových logistických spoločností s približne 80.000 zamestnancami pôsobiaca vo viac ako 100 krajinách.
Na Slovensku bola spoločnosť KUEHNE + NAGEL založená v roku 1991 v Bratislave . Dnes máme na Slovensku zastúpenie 2x v Bratislave, v Senci, Dubnici nad Váhom a v Košiciach. Prostredníctvom 170 zamestnancov poskytujeme služby v oblasti námornej, leteckej a pozemnej prepravy ako aj kontraktnej logistiky.
KUEHNE+NAGEL ako zamestnávateľ zastáva rovnosť príležitostí a v našich tímoch sme sa zaviazali k rozmanitosti, pokiaľ ide o ľudí so zdravotným znevýhodnením.

Ak hľadáte korporátne zázemie s priateľskou a neformálnou firemnou kultúrou, tešíme sa na Váš životopis.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Rebrová
Tel.: +421918222514
E-mail: poslať životopis
ID: 3820056  Megjelentetés dátuma: 7.1.2020  Alapbér (bruttó): 1 700 EUR/mesiac