Disponent námornej prepravy (export)

KUEHNE + NAGEL, s. r. o.

Miesto práce
Polus Tower 2, Vajnorská 100/B, 831 04 Nové Mesto
Termín nástupu
dohodou
od 1.100 EUR (v závislosti od skúseností a naplnenia požadovaných schopností uchádzača) + motivujúci bonusový systém na kvartálnej/ročnej báze

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zabezpečovanie činností spojených s obstaraním námorných prepráv.
  • Dojednávanie prepravných podmienok s dopravcami.
  • Vyhľadávanie spoľahlivých dopravcov na zabezpečovanie dopravných služieb.
  • Aktívna komunikácia so zákazníkmi a dopravnými spoločnosťami.
  • Poskytovanie poradenstva zákazníkom v oblasti špedičných a colných služieb.
  • Kompletné vedenie špedičného prípadu a s ním súvisiacej dokumentácie.

  • práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
  • možnosť vzdelávania a profesionálneho rastu
  • zaujímavý systém zamestnaneckých benefitov
  • motivujúci bonusový program

Ak máte záujem o danú pozíciu, pošlite prosím svoj životopis na doleuvedenú e-mailovú adresu.

Ďakujeme všetkým záujemcom o prácu v našej spoločnosti, kontaktovať budeme len záujemcov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Každý uchádzač o prijatie do zamestnania zaslaním životopisu a žiadosti o prijatie do zamestnania súhlasí s použitím osobných údajov v databáze spoločnosti Kuehne a Nagel, s.r.o. v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z..

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

  • požadujeme praktické skúsenosti z oblasti námornej prepravy - export (min. 1 rok)
  • výborné komunikačné schopnosti
  • schopnosť pracovať v tíme aj samostatne
  • schopnosť presného dodržiavania postupov, pravidiel
  • analytické schopnosti
  • schopnosť sústrediť sa a odolnosť voči stresu
  • proaktívny prístup, rozhodnosť
  • organizačné schopnosti
  • orientácia na zákazníka a na biznis

KUEHNE+NAGEL je jednou z popredných svetových logistických spoločností s približne 80.000 zamestnancami pôsobiaca vo viac ako 100 krajinách.
Na Slovensku bola spoločnosť KUEHNE + NAGEL založená v roku 1991 v Bratislave . Dnes máme na Slovensku zastúpenie 2x v Bratislave, v Senci, Dubnici nad Váhom a v Košiciach. Prostredníctvom 170 zamestnancov poskytujeme služby v oblasti námornej, leteckej a pozemnej prepravy ako aj kontraktnej logistiky.
KUEHNE+NAGEL ako zamestnávateľ zastáva rovnosť príležitostí a v našich tímoch sme sa zaviazali k rozmanitosti, pokiaľ ide o ľudí so zdravotným znevýhodnením.

Ak hľadáte korporátne zázemie s priateľskou a neformálnou firemnou kultúrou, tešíme sa na Váš životopis.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Dana Polláková
E-mail: poslať životopis
ID: 3448306  Megjelentetés dátuma: 13.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1.100 EUR (v závislosti od skúseností a naplnenia požadovaných schopností uchádzača) + motivujúci bonusový systém na kvartálnej/ročnej báze